admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

10 принципів ідеальної спальні

492d9b6f1cb8dРаніше більшість людей піклувались про особливий ремонта кухні та вітальні, адже, ці кімнати завжди «кидались в око» гостям. Але сьогодні неабияку увагу приділяють саме спальні. Від неї залежить настрій, сили та здоров'я. Ми склали список з 10 головних пунктів, які зроблять кімнату Вашого відпочинку ідеальною.

1.Звукоізоляція. Небагато людей думають про звукоізоляцію під час ремонту. Але хіба може псувати настрій та заважати відпочинку щось більше, ніж галасливі сусіди чи будівництво біля будинку?

2. Двері. Ідеальним варіантом для спальні будуть розсувні двері, які не забирають дорогоцінного простору. Але варто відмовитись від дверей зі скляними ставками. Навіть, матове скло проникає в кімнату і заважає сну.

3. Про повітрообмін в квартирі теж згадуємо рідко, тим часом це дуже важлива складова комфорту: ви вклалися в інтер'єр і меблі, і дихайте спертим повітрям. Чи варто було зусиль?

4. Батареї. В усіх квартирах завжди є проблеми з отполенням. То його вмикають надто сильно, що дихати і перебувати в кімнаті неможливо, то неймовірно економлять, що спати потрібно під 2 ковдрами. Батареї з можливістью відрегулювати температуру – це не розкіш. Досить часто – це необхідність.

5. Ліжко. Ширина ліжка прямо впливає на те, наскільки бадьорим ви вирушите на роботу. Маса сімей змушена рахуватися з крихітним метражем квартир: в спальню хочеться втиснути ще й платтяну шафу чи комод. Тільки не за рахунок ширини ліжка. Якщо ви працюєте по 14 годин, і, здається, здатні заснути стоячи - ваше тіло все одно оцінить велику площу ложа.

6. Матрац. Не так давно матрац вважався доповненням до ліжка: ми дивувалися, що він коштує дорожче непоганого ліжка. Зараз багато хто готовий викласти за матрац ті гроші, що за них просять, аби прокидатися відпочилим, без болю в спині. Добре, якщо у вас ортопедичний, вони підтримують тіло в комфортному стані. І популярні матраци 90 x 200, і сімейні, які в два рази ширше - їх потрібно час від часу обертати. Полежав три місяці в одному положенні - перевернули догори ногами. Ще через три - поміняли місцями верхню і нижню сторону.

7. Подушки. Нерідко розцінюються як вічна річ, яку потрібно лише збивати і міняти наволочки. Але їх потрібно і прати або чистити, і міняти раз на кілька років.

8. Білизна. Якщо не особливо чутливі до зовнішнього вигляду білизни, на ньому можна і зекономити. Інша справа, якщо вас дратує, коли білизна з'їжджає або линяє, коли з'являються катишки. Темний колір постільної білизни вважається більш кращим для хорошого сну.

9. Вимикачі. Відмінно, якщо передбачте два вимикача - на вході в кімнату і біля ліжка.

10. Спальня - місце для сну. Телевізор, планшет і смартфон чекають вас у вітальні? Відмінно. Само по собі це не зробить ваш відпочинок ідеальним. Але це неодмінна умова хорошого сну.

Вы прочитали материал по теме: 10 принципів ідеальної спальні

Выскажи свое мнение, а может и несколько…