admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

АКСЕСУАРИ – Мода для повних жінок

Аксесуари

Щирі скарби у Вашій шафі

У кожної жінки приблизно дві третини гардероба займає одяг як така, і третину становлять аксесуари. Відомо, що аксесуари піддаються впливам моди значно більше, ніж плаття, брючні костюми й блузки. Якщо дотепер Ви не накопичували у своєму гардеробі різноманітні хустки, пояси, капелюшки, прикраси, сумочки, окуляри й взуття - варто почати хоча б зараз. Постарайтеся надолужити те, що Ви вже упустили. Попросите Ваших друзів і родичів подарувати Вам на свято парочку приємних дріб'язків.

Це можуть бути дійсно дріб'язку, виготовлені із чого завгодно - з лакової шкіри, полиестера, оксамиту, пластмаси, велюру або шовку. Адже відомо, що кожна річ смотрится по-різному в різному оточенні. Ефект, що робить штучка, залежить від її кольору, форми й розміру.

Як же домогтися найбільшого ефекту при мінімальних витратах?

Ви можете спробувати, наприклад, надягти до самого звичайного плаща рукавички з так званим «хижим» малюнком. Якщо вам давно набрид Ваш темно-зелений костюм, надягніть його на голе тіло й прикрасьте брошкою, щоб привернути увагу до декольте. А якщо Ви надягнете під старий жакет із замші червоний корсаж з атласу, Ви будете виглядати просто вишукано. Гарне, але досить стримане плаття із джерсі перетвориться у вихідний туалет, якщо додати до нього шовковий шарф у червонясто - жовтогарячих тонах.

Тепер варто розібрати кошики і ящики з аксесуарами. У цьому випадку найкраще дотримуватися принципу «Почекай. Твій час ще не наступило, але обов'язково наступить». Тільки обов'язково розсортуйте всі Ваші речі по кольорі. Це дозволить Вам зрозуміти, як Ви в них виглядаєте. Частина аксесуарів можна при нагоді подарувати своїй подрузі.

А якщо їй захочеться небагато обновити свої нагромадження, можна зробити взаємовигідний обмін. Те, що залишилося, цілком можна розглядати як капітал, що у свій час принесе Вам відсотки. Дістаньте їх при настанні кожного нового сезону й подумайте, чи не ввійшли вони знову в моду й чи не можна їх як-небудь використовувати. Це можуть бути й прикраси, які Ви у свій час привезли з острова Бали як сувенір, і пояс під оцелота «звіриної» розцвічення, і брошка, виконана в тиле «арт деко», і солом'яний капелюшок, куплений у свій час на розпродажі в невеликому італійському магазинчике, і хустка неяскравого розцвічення, придбана задешево на блошиному ринку років так сорок назад ще Вашою мамою. Можна впевнено сказати, що у Вашій шафі найдеться дуже багато того, про що Ви давно забули. А вуж, скільки спогадів те! Треба помітити, що аксесуари зовсім не зобов'язані строго відповідати стилю Вашого одягу. Дуже самобутньо й модно смотрится еклектика. Ви цілком можете доповнити Ваш строгий костюм такими деталями, як оксамитовий капелюшок, індійські прикраси з каменів або яскрава хустка. Якщо Ви поїхали відпочивати за кордон, можна пошукати літні прикраси в сувенірних крамничках. Такі прикраси цілком здатні зробити спідницю з футболкою стильним вечірнім ансамблем або пожвавити найпростіше плаття.

ШАРФИ Й ХУСТКИ

Цілком можливо, що в основному у Вашій шафі перебувають шарфи й хустки. Якщо ці речі не просто порошаться в шафі, вони можуть стати Вашим прекрасним капіталом. Якщо Ви грамотно використовуєте ці речі, Ви зможете зробити самий строгий ансамбль трохи більше розкутим, а костюм Ваш придбає більше насичений колір і більшу пластичність. Далі ми будемо ще говорити про те, як підкреслити сої достоїнства й замаскувати недоліки.

Насамперед, поговоримо ошарфах.

Якщо шарф контрастного кольору пов'язати на талії як пояс, це може замінити високій жінці ремінь і зробити ріст зрительно менше. Шарф можна складати й у довжину, і завширшки. Можна скрутити його як шнур і зав'язати на талії. Якщо накинути вільно на шию шарф із важкого шовку, Ви створите тим самим вертикальну лінію, що зрительно витягне Вашу фігуру. Такий варіант дуже добре підійде жінкам невеликого росту, а так само тим, у кого фігура ставиться до типу О. Це добре підходить і жінкам з фігурою по типі Н. Якщо шарф досить довгий, такий варіант дуже добре підійде й жінка з фігурою типу V. При цьому погляд автоматично буде випливати уздовж шарфа до його кінців. Увага автоматично буде відвернено від занадто великої верхньої частини тіла. Але жінкам з фігурою типу А с такими шарфами потрібно бути вкрай обережними. Очей затримається там, де закінчується шарф - на лінії стегон. У жінок такого типу, як відомо, це сама проблемна зона.

Якщо Ви хочете компенсувати деяку ваговитість Вашої фігури й зробити її більше граціозної, накиньте на себе шарф із легкої тканини, наприклад, із шифону з невеликим малюнком. Потрібно тільки пам'ятати, що кінці шарфа не повинні перебувати на груди для фігури тину Х и на талії для фігури типу О. Це може підкреслити повноту окремих частин Вашої фігури. Для скріплення шарфа можна використовувати кліпси й брошки. Це допоможе привернути увагу до окремих ділянок Вашого костюма. При фігурі типу А потрібно носити брошку під грудьми, при фігурі типу Х - під грудьми, але небагато ближче до талії.

Їли у Вас фігура типу Х, ви можете підкреслити лінію своєї талії, перемінивши ремінь на шарф. Якщо у Вас коротка верхня частина тіла, Вам краще підійде шарф у тон верза одягу. Це дозволить зрительно подовжити Вашу талію.

На жінках з фігурою типу А и Н буде прекрасно смотреться шарф, зав'язаний вузлом під підборіддям, якщо плечі жінки не дуже широкі. Спробуйте оповити навколо шиї довгий шарф, правий кінець накладете поверх лівого, підкрутіть його під лівий кінець і витягніть уперед через верх. У цьому випадку правий кінець шарфа ляже ліворуч. Перехрестите кінці ще раз, підкрутіть віз лівий кінець і витягніть його. Після цього якнайкраще розправте вузол. Тут дуже важливо те, що той самий кінець шарфа увесь час перебуває зверху. Тільки в цьому випадку кінці не будуть стирчати, а вузол вийде гарним.

Якщо хустка скласти по діагоналі, він може стати дуже гарним обрамленням для Вашої особи. Якщо у Вас фігура типу А, такий акцент дуже добре відволіче увага від стегон.

Привернути увагу до лінії плечей і груди допоможуть візерунковий шарф. Його потрібно накинути поверх одягу, стриманої по кольорі. Якщо при цьому Ви розстебнете жакет, Ви створите вертикальну лінію, що приверне увагу до нижньої частини Вашого тіла й зрительно «витягне» фігуру.

Як краще використовувати хустки?

Якщо зав'язати хустка під підборіддям, воно прикриє частину шиї й тим самим добре сховає її, якщо шия у Вас занадто довга. Як приклад розглянемо вузол «ескот». Візьмемо хустку розміром 80х80 див. Лицьовою частиною покладемо його долілиць і посередине зав'яжемо невеликий вузлик. Далі перевертаємо хустка, беремося за протилежні кінці й накидаємо його на шию. Кінці зав'язуємо позаду. Всі, вузол готовий.

Страницы: 1 2

Вы прочитали материал по теме: АКСЕСУАРИ – Мода для повних жінок

Выскажи свое мнение, а может и несколько…