admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Американська мрія або Їх учора – наше можливе

Американська мрія або Їх учора - наше можливеАмериканська мрія або Їх учора - наше можливе сьогодні. Моя гарна знайома, ще в ті часи, коли звалилася радянська завіса, рвонула із чоловіком на пмж в Америку. На відміну від більшості смутних історій, що втекли в пошуках кращого життя, у моєї подруги все зложилося вдало й життя на чужині вони із чоловіком улаштували дуже навіть не погано. І от пройшло вже майже 20 років, і Марина вирішила нарешті-те відвідати Батьківщину. Поспілкуватися з рідними, походити по старих вулицях Києва й заодно побачити мене, давню подругу, з якої колись училася вуниверситете.

Після радісних вітань і бурхливих захватів із приводу зустрічі, ми зручно сіли й замовили кава. Маринка вже не виглядала безрозсудним дівчиськом, що так запекло прагнула налагодити свою життя

Зараз переді мною сиділа що відбулася й упевнена в собі жінка, викладач, дружина успішного у своєму невеликому містечку бізнесмена й мати 15-літнього сина. Після перших як справи й чим живеш, розмова плавно перетекла на дві самі хвилюючі жіночі теми - діти й школа. Ми обидві мами, і я в минулому, а вона в сьогоденні - педагоги. І для кого як не для нас питання навчання, спілкування з викладачами й усього пов'язаного з утворенням у цілому був актуальний і животрепещущь!

Маринка з легкої ехидцей посміхнулася: - А що у вас у школах всі ті ж, всі там же? З мертвої крапки так і не зрушилося? - А що в нас може зрушитися? сумно посміхнулася я й теж з ехидцей додала, - Класичне утворення! - Ну, ви ж начебто тестування вже ввели замість іспитів, независимее в оцінці дітей стали - Для того, щоб їх оцінювати, їх потрібно спочатку чомусь навчити!

А в нас багатовікова проблема: щоденник я останній раз бачила минулого місяця, ми його те втрачаємо, те забуваємо, те він просто сам по собі розчиняється в повітрі, домашнє завдання робимо по пам'яті (а вона, ти знаєш, у нас дівоча). А з усіма вчителями щодня спілкуватися, це потрібно оселитися в школі. І з ранку до вечора вона висить перед монітором! Не дитина, а зомбі Загалом, класика жанру й замкнуте коло - Мда в нас із цим, звичайно, легше.

Уже років десять як всі ці говорилки Интернетовские переробили в освітні соціальні мережі. - Це ще що таке? - Ну, зробили такий інформаційний простір для всіх шкільних установ країни й вийшла освітня мережа

У мене в ній зареєстрована вся школа від директора до кожного батька учня. Дуже зручно! - Ну й що ви там робите?

Зміст у чому? - Там є всі класні журнали, щоденники кожного школяра, форуми для спілкування між родителями й викладачами. До того ж у такій мережі є все, що потрібно для повного і якісного утворення. Наприклад, бібліотека з літературою по шкільній програмі, всі необхідні підручники

У нас ніколи не виникає ніяких проблем з недостачею книг. Плюс купа можливостей для спілкування між дітьми з відео, посиланнями, конкурсами й так далі. І в нас є статистика по школах, що підтверджує, що інтерес дітей до навчання автоматично підвищується, тому що вони на такому порталі почувають себе як риба у воді. До того ж, на відміну від масового Інтернету, де твоя дитина може наткнутися на небажану інформацію, освітня мережа захищена й доступ до неї мають тільки батьки, учителі й діти

Я сиділа з відкритим від подиву ротом. Усе, що розповідала Маринка була геніально просто й точно так само геніально зручно.

- Скажи, що у вас ще й батьківських зборів немає - з легкою заздрістю вимовила я. - Уяви собі, немає! Тобто вони, звичайно, проходять, але в режимі он-лайн.

Однією рукою борщ вариш, а іншої на зборах є присутнім! Представляєш наскільки легше й простіше стало спілкування батьків і вчителів? розсміялася Маринка й потім раптом додала, Слухай, але мені здається, що у вас теж таке є

Я точно щось про це чула! Офіційно, за підтримкою Міністерства утворення Я сиділа з розгубленим видом і тільки знизувала плечима. - Можу собі представити, скільки це коштує - тільки й змогла видавити я. - ех, ти! Іван Иванич!

пожартувала Маринка, - Ніякої заповзятливості! Добре, запитаємо у всезнаючого Гугла, - і Марина дістала IPad. Ну от! Точно!

А я думаю, звідки я це пам'ятаю. Цього року ми були на міжнародному конкурсі World Summit Award, і там перемогла електронна платформа Щоденник. ua з України, вона навіть була визнана кращої вмире.

И отут написане, що підключення й використання для всіх безкоштовно! Ну що, подруга, твої проблеми вирішені! викликнула весело Маринка й ми разом розсміялися. Цим же ввечері я довго вивчала в Інтернеті інформацію із приводу освітньої мережі, з'ясовуючи як підключитися, де написати заявку на вступ і так далі. І знаєте, уперше за кілька років я засипала із твердою впевненістю, що прийшли зміни на краще й Маринкино вчора стало моїм щасливим сьогодні.

Катерина Зайцева Читайте більше:

Вы прочитали материал по теме: Американська мрія або Їх учора – наше можливе

Выскажи свое мнение, а может и несколько…