admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

АВАНГАРДНИЙ СТИЛЬ ОДЯГУ

Стиль і мода Авангардний стиль

Авангардний стиль одягу відрізняється вкрай незвичайними формами, дуже яскравими неоновими тканинами й великою сміливістю самих моделей. Виглядає такий одяг дуже зухвало й незвичайно. Авангардний стиль славиться новизною й помітністю, екстравагантністю й екзотичністю. Можна представити цей стиль як змішання інших, найрізноманітніших стилів.

До авангардного стилю не пред'являється ні обмежень, ні яких-небудь строгих вимог. Єдино, що можна сказати точно - такий стиль підходить далеко не всім. Одяг в авангардному стилі дуже добре смотрится на тих людях, хто прямо пов'язаний з рекламою, шоу-бізнесом, модою, коротше, на всіх представниках творчих професій.

Авангардний стиль відрізняється від всіх інших стилів одягу насамперед дуже несподіваними й сміливими силуетами й фасонами одягу. У цьому стилі використовуються дуже несподівані яскраві як сполучення кольору, так і самі кольори. Такі кольори іноді називають «неновими». Орнаменти й деталі в основному розташовуються асиметрично. Використовуються дуже цікаві й незвичайні аксесуари. Все сказане вище можна сформулювати в такий спосіб: в авангардному стилі одягу Ви не знайдете нічого традиційного.

Такий стиль одягу завжди залучає до себе увага й викликає величезний інтерес. Але далеко не у всіх такий стиль викликає схвалення

Вы прочитали материал по теме: АВАНГАРДНИЙ СТИЛЬ ОДЯГУ

Выскажи свое мнение, а может и несколько…