admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Чи потрібно обличчю робити масаж?

скачанные файлы (1)Як тільки жінка помічає на своєму обличчі перші зморшки, вона ставить собі питання, що і як треба робити, щоб  обличчя завжди залишалось молодим, красивим, привабливим і здоровим?

Більшість з них купують найдорожці креми та іншу косметику, в надії що вона допоможе, хтось навідує косметичні салони і робить спеціальні процедури, дехто хоче отримати швидкий результат і направляється до пластичного хірурга. Сьогодні існує ще один простий варіант - це самомасаж обличчя, що прекрасно допомагає позбутись зморшок.

Чудесна дія масажу обумовлена простими істинами:

- Під час дію масажу кров по капілярах швидше пересувається, тим самим обмінні процеси, що відбуваються у клітинах інтенсивніше проходять, тому шкіра отримує необхідні їй речовини у більшій кількості. Еластин і колаген швидше у два рази виробляються, а тому шкіра стає пружньою, а зморжки самі по собі розгладжуються.

- Зникає набряклість.

- Приходить в норму робота капілярів, що призводить до зникнення вугрів і почервоніня безслідно.

- Зміцнюється м'язова тканина, а тому зникає видимість одвислої шкіри.

- Контур обличчя стає чітким, більш промальованим, і не має ефекту обвислої шкіри.

- Шкіра отримує необхідний тонус.

- Масаж обличчя є досить ефективним засобом проти зморшок, а також прекрасною профлактикою до їх виникнення.

- Якщо робити масаж правильно, то шкіра обличя розслабиться, також знімиться напруга, що теж призводить до того, що зморшки розгладжуються.

Не варто думати про те, що масаж робити треба починати після тридяти років Це досить прекрасний профілактичний засіб, який може попередити раннє старіння шкіри. Чим раніше почати цим займатись, тим більше часу буде для того, щоб шкіра залишалась молодою, здоровою, підтягнутою і красивою.

Рекомендується за пів години до того як розпочинати робити масаж зробити гарячий компрес із трав, щоб м'язи мали змогу прогрітися і бути більш схильними до дій масажу. Також слід слідкувати за тим, щоб під пальці рук не потрапляло волосся, тому слід одягнути спеціальну шапочку на голову. Обов'язково необхідно промити руки і нанести змоложуюче масло або крем. Варто пам'ятати про те, щл шкіра обличчя досить делікатна і ніжна, тому може проявлятись деякі алергічні реакції і на це слід звернути увагу.

Щоб робити масаж правильно і отримувати від цього не тільки користь, але і задоволення, необхідно вивчити усі масажні лінії. Якщо робити процедуру "аби як", то це може призвести до зворотнього ефекту, як слідство шкіра розтягнеться, з'являться нові зморшки.

Вы прочитали материал по теме: Чи потрібно обличчю робити масаж?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…