admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Чого хоче жінка?

upgradeВсі ми досить різні, кожна у житті прагне чогось свого, але напевно об’єднує нас одне – бажання бути щасливими. Про щастя сказано багато, про нього знімають кіно, співають пісні, складають вірші, але достеменно визначення щастя нікому не відоме, оскільки для кожної особистості воно полягає у різних речах.

Дівчатка, дівчата та жінки, усі ми мріємо про багато речей, які наповнять наше життя та подарують відчуття щастя. Блондинки, брюнетки та руді, худенькі та пухкенькі, амбіційні та спокійні, песимістки, оптимістки, кар’єристки або домогосподарки, усі ми прагнемо одного – такого важливого жіночого щастя. А нижче можна виділити найголовніші аспекти, які дарують це відчуття кожній представниці прекрасної статі.

Здоров’я

Бути красивою, це насамперед бути здоровою. Власне здоров’я та здоров’я наших рідних, а точніше його відсутність чи певні проблеми із його правильного функціонування, ось що засмучує нас перш за все.

Бути стрункою, мати гарне волосся, шкіру, нігті, ось те на що ми витрачаємо свої сили, а хороший результат дарує нам феромон радості, який призводить до відчуття щастя.

Кохання

Мати поруч коханого чоловіка, який турбується і піклується про тебе, дбає про свою родину, ваших спільних дітей, хіба ж це не пречудово. Будувати плани на майбутнє, коли існує впевненість у тому це потрібно вам обом, дарувати один одному тепло і любов, поспішати додому завжди звідусіль, знаючи, що тебе там чекають найрідніші кохані очі та руки, дарувати йому себе, отримуючи натомість набагато більше, ось справжня мрія кожної жінки, мабуть немає у світі жінок, які прагнуть до цілковитої самотності.

Гроші і кар’єра

Ці два аспекти можна об’єднати, оскільки той факт, що фінансова стабільність і матеріальний добробут беззаперечно роблять жінок щасливими, а вже шляхи його отримання можуть бути різними.

Зараз багато жінок поспішають до вершини кар’єрних щабель, факт професійного визнання приносить безліч моментів самозадоволення. Деякі жінки прагнуть фінансової незалежності, інші вважають, що роль у забезпеченні родини має виконувати чоловік, тому вони дарують йому свою любов та піклування взамін на гроші для задоволення таких різноманітних жіночих потреб. Мандрівки, шопінг, салони краси, власний будинок, машини, гарний одяг, смачна їжа, ось далеко не повний перелік того, що прагне мати сучасна жінка, беззаперечно наявність у її житті можливості мати всі ці речі робить нас щасливими людьми.

Любі жінки, але найважливіше щоб кожна мала саме те, що необхідно особисто їй, будьте щасливими.

Вы прочитали материал по теме: Чого хоче жінка?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…