admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Чоловікам не подобаються жінки, які не знають собі ціну

Чоловікам не подобаються жінки, які не знають собі ціну. Чоловіка потай обожнюють стервів. Їм подобаються жінки, які можуть постояти за себе

Чому стерва їх так заводять:

1. "Коли ви жартуєте над жінкою, а вона відповідає вам дотепно й досить отруйно, це жахливо заводить".

2. "Мені подобаються жінки, які можуть поставити мене на місце. Якщо я був паразитом, а вона мені цього не спустила, я починаю неї поважати".

3. "У кожному чоловіку живе дитина - примхливий і впертий. Приємно знати, що улюблена жінка вміє протистояти подібним глупостям".

4. "Іноді я починаю сваритися із дружиною. Не те щоб я хотів завдати їй неприємностей, але просто часом у мене буває поганий настрій, і я його зриваю на ній. Коли вона ставить мене на місце, це підсилює мою повагу до неї".

5. "Мені подобаються жінки, які не грають в ігри. Її впевненість у собі говорить про те, що вона знає щось таке, чого не знаю я. І тоді я говорю собі: " е-е-е, за такою жінкою коштує приударить!"

6. "Коли жінка постійно мила й добра, це набридає".

7. "Якщо хлопець уважає жінку дурної, він не буде ставитися до неї серйозно й поважати її точку зору. Якщо жінка дійсно розумна й здатна жити власним життям, мені лестить, що вона захотіла бути із мною. Я почуваю, що одержав щось коштовне".

Більшість чоловіків не поважають жінок, які надто слухняні

8. "Коли ви намагаєтеся зайнятися чимсь, що вам самому здається неправильним, а жінка говорить вам: "У мене немає на це часу", це жахливо заводить. Все залежить від ситуації, але в цілому мені подобаються жінки, які вміють відстоювати власні інтереси".

9. "Мені подобаються жінки з ізюминкою. Подобається, коли жінка не боїться висловити власна думка й посперечатися із мною".

10. "Жінка не повинна прощати неправда. Часом це мене дратує, але не можу не визнати, що це страшно заводить".

Милі дами, не бійтеся постояти за себе й висловити власну думку. Це не тільки допоможе вам завоювати повагу мужчишм, але часом може й збудити його.

11. "Мені подобаються жінки, здатні поставити мене на місце, коли я знаю, що заслуговую цього. Жінка, що усвідомлює власну силу, дуже сексуальна. Мені подобаються жінки, які не бояться розгойдувати човен".

12. "Чоловіка поважають жінок, які не терплять поганого обігу".

13. "Я ставлюся до жінок, як д рівних, тому мене подобається, коли вони суперничають із мною в дотепності. Мені подобаються жінки, які мають почуття гумору й можуть подшутить треба мною. Я люблю змагатися й грати".

14. "Мені подобаються рішучі й темпераментні жінки. Я знаю, що вони не дозволять мені взяти над собою верх. Гордість дуже сексуальна".

15. "Стервозная жінка дуже сексуальна. Ви догадуєтеся, що вона може бути справжньою тигрицею. А з гарною дівчиною вічно боїшся, що вона побіжить скаржитися на вас неньці".

Чоловіка часто автоматично думають, що стервозная жінка набагато изобретательнее й раскованнее в постелі, а гарна дівчина скромна й нудна

Вы прочитали материал по теме: Чоловікам не подобаються жінки, які не знають собі ціну

Выскажи свое мнение, а может и несколько…