admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Декорація будинку в осінньому стилі (2014)

Світле та сонячне літо підійшло к кінцю і до нас увірвалась золотиста осінь. Найкраща осіння погода – сонячна, суха та жовта. Але, як не рідко буває, осінь приходить зливами та сірим небом. Для того, щоб в вашому будинку панував осінньо-помаранчевий приємний та затишний настрій потрібно прикрасити його. Для Вас ми зробили добірку найяскравіших ідей для декору будинку цієї осіні.

apple-decor-01

ГЕРБАРІЙ

Ще в дитинстві ми збирали опавше листя та робили чодові гербарії. Це один з найпростіших, але оригінальних способів зробити свій будинок оригінальним. Зберіть жовте листя, засушіть між сторінками книга та розмістіть в різноманітні за розміром та формою рамки. Розвісьте за смаком по стінах.

gerbarij

АПЛІКАЦІЯ

Або згадайте дшкільні уроки, на яких ви робили аплікації. Зберіть разнокольровий папір чи тканину, виріжте різні за формою листочки. А тепер розклейте чи пришийте по усьому дому, де забажаєте. На полицях, шафах, кріслах, шторах, вазах і т.д.. Використовуйте як підставки під гарячі чашки та чайники.

ПІДВІСКИ З ГАРБУЗА

Помаранчевий гарбуз – чи не найяскравіша асоціяція золотої осіні. Існує широкий асортимент виробів з гарбуза – ліхтарі, свічники, вази для фруктів чи квітів. Якщо у вас є час та фантазія, то Ви можете зробити усе й одразу. Але ми пропонуємо ідую, яка потребує мінімальних зусилль. З двох маленьких гарбузів легко можно виготовити оригінальну підвіску для декорації штор, дверних ручок, ліжок, ваз та світильників.

РАМКА В ОСІННЬОМУ СТИЛІ

Найпопулярніший об'єкт декору - рамка для фотографій. Восени її можна обклеїти різнокольоровим листям, висушеними між сторінками книг квітами, або окремими пелюстками, а можна посадити на клей капелюшки від жолудів. Ваша рамка відразу придбає ефектну всесезонную фактуру.

ФРУКТОВИЙ СВІЧНИК

Щоб довгими осінніми вечорами в будинку було завжди затишно і світло, розставте по кімнатам свічі. Оригінальним підсвічником стане прозора скляна ваза, наповнена яблуками, лісовими горіхами, паличками кориці, жовтим листя чи шишками.

swecha5

Вы прочитали материал по теме: Декорація будинку в осінньому стилі (2014)

Выскажи свое мнение, а может и несколько…