admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Дієта при молочниці

balance dietМолочниця - це один із видів грибкової інфекції, збудник якої дріжджоподібний гриб, що відноситься до роду Candida. Кандиди - є умовно-патогенними грибками, тому входять до складу нормальної мікрофлори ротової порожнини, піхви (в більшості випадків у здорових людей) і товстого кишечника.

Виникає молочниця у тих випадках, коли грибок розмножується у великій кількості, або може відбуватись інфікування іншим штамом. Як правило, виникає і розмножується молочниця коли значно знижений імунітет, або є наслідком антибіотикотерапії. Не виключено, що чинником хвороби може бути клімакс, вагітність, засоби контрацепції або носіння тісної (вузької) незручної нижньої білизни.

Як правило, симптомами може бути больове відчуття, свербіж, відчуття печіння, білі хлопові виділення в області слизової оболонки, наприклад, на язиці або у піхві. У чоловіків проявляється почервонінням крайньої плоті і з'являється білий наліт.

Досить часто будь-які піхвові виділення жінки сприймають як молочницю і не зважають на те, що це захворювання не єдине, у більшості жінок може взагалі не виникати. Рекомендується здати амбулаторні аналізи, щоб точно встановити діагноз. Справитись з цією хворобою сьогодні є можливість за допомогою ефективних протигрибкових лікарських препаратів. Однак не варто займатись самолікування, тому що у більшості випадків це важко зробити самостійно, до того ж зробити все необхідно правильно.

Слід сказати про те, що під час огляду у лікаря він обов'язково дасть рекомендації щодо харчування. В першу чергу харчування при молочниці повинно бути дієтичним, тому має бути збагачене тими продуктами, що мають протигрибкову дію. З іншої сторони вони мають стимулювати імунну систему правильно працювати. Ідеальним продуктом є часник, так як його корисні властивості були підтверджені вченими з Ізраїлю. Часниковий екстракт добре пригнічує ріст грибка.

Що варто вживати?

- несвіжий хліб і крупи, бажано щоб вони були грубого помелу, що містить низький вміст рафінованих вуглеводів,

- нежирні сорти м'яса, риби та птиці,

- бобові без виключення,

- вітамінні препарати, так як  вони підвищують опір організму, а також імунітет,

- несолодкі фрукти і всі овочі. Рекомендується вживати їх у сирому вигляді, проте можна варити, запікати або тушкувати. Забороняється смажити на відкритому вогні.

Виключити з раціону варто алкоголь, цукор, сухофрукти, дріжджі, оцет, копченості і різноманітні соуси.

Вы прочитали материал по теме: Дієта при молочниці

Выскажи свое мнение, а может и несколько…