admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

ДОГЛЯД ЗА ДОВГИМИ ВОЛОССЯМИ

Догляд за довгими волоссями

ДОГЛЯД ЗА ДОВГИМИ ВОЛОССЯМИ

Довгі волосся

Здорові, довгі волосся свідчать, насамперед, про загальне здоров'я людини. Для жінок дуже важливо, що з довгими волоссями вона стає куди більше привабливої як майбутня дружина й мати. Цьому є цілком розумне пояснення. У древні часи, коли одягу ще майже не було, жінка, укрившись довгими волоссями, могла зігрітися сама й зігріти своєї дитини. У наш час чоловіка, випливаючи голосу своїх предків, ситуацію, коли жінка намагається привернути увагу до своїх волось, сприймають як загравання.

Але, напевно, важливіше всього те, що довгі волосся впливають на Ваш образ. Швидше за все, справа тут у тім, що відростити волосся куди складніше й довше, ніж поміняти одяг. Крім того, з волоссями куди простіше щось зробити, чим з іншими частинами тіла. Існує велика кількість різноманітних зачісок, можна використовувати різні прикраси. Якщо жінка внутрішньо змінилася - вона міняє й зачіску. Але психологи довели, що можна надійти й навпаки. Можна створити зачіску під той образ, у якому Ви хочете себе бачити. У цьому випадку Ви досить швидко зможете стати такий, який Ви хочете себе бачити.

Довгі волосся в чоловіків - це зовсім окреме питання. Так само, як і в жінок, довгі волосся чоловіків мають потребу в постійному відході. Але дівчинки привчаються до догляду за своїм тілом із самого дитинства. Вони знають, що доглядати за собою потрібно не час від часу, а постійно. Для хлопчиків же це дуже часто перетворюється в проблему - просто через те, що в них немає необхідних навичок і звички.

Як потрібно мити довгі волосся?

Це зовсім не так просто, як може здатися. Добре, якщо у Вас є можливість хоча б прополоскати Ваші волосся в теплій проточній воді. Це особливо важливо для густих волось.

Що ж буде потрібно для того, щоб вимити довгі волосся? Це шампунь, бальзам - ополаскиватель, щітка або гребінець і багато теплої води. Потрібно вибирати такий шампунь, щоб він підходив до Вашому типу волось. Краще не використовувати шампунь «на всі випадки життя», а підібрати той, котрий допоможе Вам позбутися від конкретних проблем. Якщо Ви не можете визначити самостійно, який шампунь Вам потрібний, запитаєте раду у фахівця.

Шампунь повинен бути гарної якості. Всім зрозуміло, що точно визначити якість шампуню можна тільки в спеціальній лабораторії. Але все-таки при покупці шампуню зверніть увагу хоча б на фірму - виробника, упакування, так, зрештою, на ціну.

Якщо Ви користуєтеся навіть самим гарним шампунем, раз в 2 - 3 місяці його потрібно міняти. Краще використовувати продукцію іншої фірми. Це допоможе Вам уникнути проблем, які пов'язані з тим, що у волоссях накопичуються хімічні елементи, які використовуються при виготовленні шампуню даною фірмою. Краще не намагатися заощаджувати. Для початку купите маленький флакончик. Купувати більшу пляшку коштує в тому випадку, якщо Ви переконалися, що шампунь Вам підходить. Якщо ж Ви помили голову й бачите, що з волоссями щось негаразд, краще не використовуйте цей шампунь. Здоров'я повернути складно.

Для довгих волось необхідний бальзам - ополаскиватель. Він відновить структуру Ваших волось. Крім того, після його застосування волосся легше розчісувати. Найкраще користуватися тим ополаскивателем, що входить у комплект із шампунем, тобто спеціально розроблене як доповнення до нього.

Щітку або гребінець варто використовувати пластикову, з рідкими, тупими зубами. Це потрібно для того, щоб розподілити по всій довжині волось масок, фарби й ополаскивателя. Крім того, при полосканні гребінцем вичісуються відмерлі волосся. Якщо у Вас коротка стрижка, такі волосся самі вимиються водою, при довгих же волоссях їм потрібно допомогти. Можна просто розчесати волосся, коштуючи під душем. Це буде ще й масажем голови.

Краще мити волосся м'якою водою. Взагалі тверда вода для волось дуже шкідлива, та й шампунь у ній розчинити дуже складно. Якщо Ви приймаєте сольову ванну, волосся варто підібрати наверх.

Отже, починаємо мити волосся. Насамперед, волосся потрібно як варто змочити водою, причому не тільки зверху, а по всій довжині. Далі наносимо на волосся шампунь і спінюємо його, а потім розподіляємо по всій довжині волось. Не потрібно при цьому піднімати волосся нагору й сплутувати їх. Мити потрібно рухами зверху долілиць. Не слід жорстко стирати волосся - все-таки це не простирадло. Далі встаємо під душ і промиваємо волосся знову таки м'якими рухами зверху долілиць. Якщо волосся добре промиті, вони повинні по всій довжині скрипіти під пальцями. Після цього на корінь волось наносимо бальзам - ополаскиватель, при цьому пальцями м'яко масажуємо шкіру голови. Для того, щоб бальзам розподілився по всій довжині волось, розчісуємо волосся щіткою або гребінцем. Після цього обполіскуємо волосся, не перестаючи їх розчісувати. Волосся знову таки повинні скрипіти. Тепер можна обполоскати волосся трав'яним відваром - для лікування або для аромату. Після того, як ми проробили все це, волосся потрібно м'яко витерти. Можна загорнути їх у рушник. Рушник увбере вологу з волось і, крім того, послужить компресом, що допоможе порам у голові розкритися.

Волосся потрібно мити 2 - 3 рази в тиждень. Звичайно, при бажанні можна мити волосся й щодня. Але в цьому випадку потрібно дуже обережно вибирати шампунь і використовувати живильні маски. Тепер про стрижку.

Приблизно 2 - 3 рази в рік довгі волосся потрібно підстригати. Насамперед, на різних частинах голови волосся ростуть із раною швидкістю. Згодом Ваша зачіска втратить форму. Крім того, іноді довгі волосся можуть потрапити туди, де їм бути, зовсім не треба. Прядку доводиться обрізати. І ще один момент. У довгих волось постійно січуться кінчики. Якщо їх не обрізати, ріст волось сповільниться, і волосся вже не будуть здоровими.

Буде краще, якщо Ви будете стригти свої волосся в одного майстра. Майстри вибирати коштує по ознаці - подобається чи ні. Для кожної жінки волосся - це дуже інтимно. Не варто дозволяти щось із ними робити людині, що Вам неприємний. Осад у душі залишиться дуже надовго.

Звичайно, потрібно відразу сказати майстрові, що Вам хочеться зберегти максимальну довжину, якщо, звичайно, Ви дійсно цього хочете. Практика показує, що це очевидно далеко не кожному майстрові.

Як сушити довгі волосся? Буде краще, якщо Ви дасте своїм волоссям висохнути самостійно. Але, на жаль, дуже часто немає ні можливості, ні часу, щоб почекати. У цьому випадку Вам допоможе фен.

Коли за допомогою фена сушать довгі волосся, вони дуже часто засмоктуються усередину приладу. Про цьому потрібно пам'ятати. Ніколи не повертайте фен до волось тією стороною, куди втягується повітря.

Якщо у Вас є час, краще посушити волосся трохи довше, але при невисокій температурі. Стежите за тим, щоб волосся не пересохнули. Краще небагато недосушити. Особливо стежите за кінчиками волось і коріннями. Вони не повинні бути зовсім сухими.

Тепер поговоримо про укладання

Страницы: 1 2

Вы прочитали материал по теме: ДОГЛЯД ЗА ДОВГИМИ ВОЛОССЯМИ

Выскажи свое мнение, а может и несколько…