admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Догляд за проблемною шкірою

imageПроблемна шкіра - бич підліткового віку. Але з темпами дорослішання і значними змінами в гормональному фоні, шкіра очищається сама по собі. Буває, що такі зміни не відбуваються і продовжують приносити незручності навіть у зрілому віці. У таких випадках за шкірою потрібен ретельний догляд із застосуванням очищувальних косметичних засобів. Основну проблему вони, звичайно, не приберуть, але значно згладять її наслідки.

Очищаючі маски і тоніки

Ніколи і ні за яких умов не прибирайте запалення і чорні крапки шляхом видавлювання. Це лише посилить ситуацію, тому що при видавлюванні бактерії розносяться по всій поверхні особи, що призводить до її більшого ураження небажаними забрудненнями. Щоб поліпшити зовнішній вигляд шкіри і її колір, необхідно користуватися тоніком і очищають масками. Подібний догляд бажано проводити щодня вранці і ввечері:

1) спочатку візьміть гель-скраб для вмивання і нанесіть його на спеціальну силіконову подушечку, яка ефективно відлущує ороговілі клітини шкіри;

2) круговими рухами розподіліть скраб по поверхні обличчя, змийте великою кількістю води;

3) нанесіть очищувальну маску з розпарюють ефектом, це дозволить максимально розкрити пори для подальшого етапу очищення;

4) залиште маску на обличчі на 10-15 хвилин, змийте теплою водою;

5) змочіть ватний диск, використовуючи очищающий лосьйон-тонік, протріть їм всі місця, на які наносилася розпарюють маска; тонік прибере надлишки шкірного сала і глибоко очистить пори від забруднень;

6) після того, як шкіра буде повністю очищена, нанесіть на неї матующий крем, він запобігатиме появі жирного блиску і зволожить епідерміс.

Якщо після очищення залишилися невеликі запалення, їх можна приховати маскуючим, підсушуючим кремом; і протягом дня недоліки зникнуть.

Догляд за проблемною шкірою в зимовий час року

Вологе і сухе морозне повітря по-різному впливають на шкіру обличчя. У випадку, якщо шкіра жирна, то при підвищеній вологості варто обмежити застосування матуючого крему. На сухому морозі краще не зловживати очищенням тонікамі на спиртовій основі.

Щоб жінки не розкидалися силами на пошук різноманітних засобів для очищення в зимовий час року і не підгадується, що краще наносити на шкіру, спеціально створена зимова косметика. Простіше купити цілу лінію косметичних засобів по догляду, ніж підбирати крему з величезного асортименту наявної продукції.

Нанесення косметики на проблемну шкіру

Нехай тональний крем буде ворогом номер один, навіть якщо він наноситься на тональну основу. Запам'ятайте, після глибокого очищення, пори повинні "дихати". Не можна забивати їх непотрібними засобами, що приховують недоліки. Краще кожні ранок і вечір слідувати нехитрим правилам для приведення себе в порядок, ніж кожен раз починати все заново. Тональним кремом можна маскувати такі вади як: родимки, пігментні плями, веснянки і шрами. До прищів і чорним точкам це не відноситься, так як робить тільки гірше. Пара тижнів - не такий великий термін, щоб не потерпіти, поки очищення зробить свою справу. Тим більше, що в наш час випускається продукція, яка дає відчутний ефект вже з першого застосування.

Вы прочитали материал по теме: Догляд за проблемною шкірою

Выскажи свое мнение, а может и несколько…