admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Догляд за сухою шкірою обличчя в домашніх умовах

1429522405_2Одна з неодмінних умов здоров'я і краси - це доглянута і красива шкіра. Сучасні умови не завжди дають змогу турбуватись про це, але все ж таки є методи, які допоможуть зберегти красу. Неправильне харчування, вік, стан нервової системи - це все негативно може впливати на шкіру, тому вона пересихає, лущиться і тріскається.

Уникнути багатьох проблем допоможе правильний догляд за шкірою. Однією з причин сухості шкіри може бути порушення шлунково-кишкового тракту. Організму в таких випадках просто не вистачає вітамінів, часті стреси перешкоджають правильній роботі організму і всі негативні наслідки передаються на шкіру.

До пересихання шкіри також можуть призвести такі чинники, як морська вода, вітер, сонце. В таких випадках не рекомендується використовувати деякі косметичні засоби, наприклад, ті, що містять спиртові розчини, білила або пудру. Окрім того не варто умиватись перед тим, як необхідно виходити на вулицю.

Доволі часто жінка намагається позбавитись від сухої шкіри шляхом частого умивання, але це, навпаки, шкодить шкірі, так як стираються лусочки, які відшаровуються і на деякий час повертають шкірі привабливий вигляд. Такий метод може призвести до того, що шкіра перестане переносити воду, що в свою чергу може викликати больові відчуття, а також роздратування при звичайному гігієнічному умиванні. В такому випадку рекомендується звернутись по допомогу до косметолога.

Доглядати за такою шкірою, безумовно, можна в домашніх умовах, якщо дотримуватись декілька простих правил. В перу чергу умиватись слід м'якою водою, що має кімнатну температуру. Надмірно холодна або гаряча вода може негативно впливати на сосуди, що призведе до появи зморшок, а також в'ялості шкіри. При лікуванні шкіри бажано знаходитись у вологому кліматі. Що стосується сонячних процедур, то їх приймати слід тільки вранці.

Догляд за обличчям може проводитись досить по-різному, зважаючи на чутливість. Якщо шкіра вже надто чутлива і ніяк не переносить воду, то для очищення слід використовувати соняшникову рафіновану олію. Її надлишки треба видалити паперовими м'якими серветками.

Не менш ефективним способом очищення є розведення молока водою, або ж спеціальної маски з вівсяних пластівців. Також гарним засобом є сметана, так як вона дає опірність шкірі, пом'якшує її і однозначно підвищує. Для того щоб захистити шкіру від впливу природних дій ззовні необхідно використовувати спеціальні косметичні засоби.

Вы прочитали материал по теме: Догляд за сухою шкірою обличчя в домашніх умовах

Выскажи свое мнение, а может и несколько…