admixerML.singleRequest(); });
Архив рубрики 'Диеты'

Все публикации Диеты

Дієта при молочниці

Молочниця - це один із видів грибкової інфекції, збудник якої дріжджоподібний гриб, що відноситься до роду Candida. Кандиди - є умовно-патогенними грибками, тому входять до складу нормальної мікрофлори ротової порожнини, піхви (в більшості випадків у здорових людей) і товстого кишечника.
Виникає молочниця у тих випадках, коли грибок розмножується у великій кількості, або може відбуватись інфікування іншим [...]

Як правильно обрати аромат для жінки?

Не можливо говорити без захвату про аромати парфумів, якими сьогодні користується прекрасна половина людства. Деякі вчені вважають, що кожен аромат наповнений своїм ореолом, який здатний вплинути на долю, тим паче, якщо він співпаде з зовнішнім виглядом конкретної жінки. Тим самим аромат здатний перевтілити жінку в фантастично прекрасне створіння.
Більшість жінок задають собі питання – як правильно [...]

Модні зачіски 2015

Сьогодні шаленими темпами розвивається перукарське мистецтво, і з кожним разом майстри пропонують нові стрижки і укладки для волосся, які личать багатьом красуням. Варто сказати, що модні і стильні зачіски захоплюють неперевершеністю, так як дизайнери створюють нові колекції одягу, а майстри перукарі в цей час з волоссям творять справжні чудеса. Завдяки цьому на подіумі моделі демонструють [...]

Дієта для шкіри (інфографіка)

Дієти бувають різні: для схуднення, для очищення організму, для здоров'я. А щоб завжди виглядати прекрасно, потрібна спеціальна дієта для шкіри. Її суть зовсім не в жорстких обмеженнях в їжі, а у виборі правильних продуктів. Що потрібно їсти, щоб шкіра сяяла зсередини - читайте в нашому матеріалі!
Те, що ви їсте, може завдати організму шкоди, а може [...]

Вівсяна дієта

Дієти на основі вівсяної каші вважається однією з найбільш результативних. Звичайно, дієтологи постійно твердять про шкоду монодієт для здоров'я організму, але ми вважаємо, що як короткострокові дієти на основі вівса просто ідеальні. Саме на цій дієті ви зможете очистити свій організм від шлаків, поліпшити стан шкіри, а також скинути зайву вагу, яка заважає жити повноцінним [...]

“Кольорова” дієта

При слові «дієта» мало у кого виникають приємні відчуття. Більшість людей вважає, що це складно і нудно. Але ці слова не про «Кольорову дієту».

Как подобрать вечернее платье

Каждой женщине хочется выглядеть по-возможности Стройнее, Выше, изящнее, особенно в праздники. Поэтому и Подобрать вечернее платье нужно так, чтобы максимально скорректировать линию силуэта и показать свою Фигуру с самой лучшей стороны. Надеемся, что наши советы помогут каждой женщине подобрать идеальное для нее Вечернее платье. Итак, приступим.

Как подобрать вечернее платье, чтобы казаться выше

выбирайте платье в [...]