admixerML.singleRequest(); });
Архив рубрики 'Стиль'

Все публикации Стиль

Як виглядати привабливою молодою мамою?

Безумовно, кожна жінка здогадується про те, що як тільки вона стане мамою, то її життя круто зміниться. Як правило, вона перестає належати тільки собі, тому що з'являється в неї дитина, яка вимагає до себе великої уваги.
До недавнього часу вважалось, що жінка, як тільки стає мамою, то вона багато чого втрачає - фігуру, приємну зовнішність, здоров'я. [...]

Модні окуляри – як вибрати і не помилитися

Модні покази нових колекцій нерідко супроводжуються демонстрацією колекційних аксесуарів. Більшість відомих Будинків моди мають свої ліній також взуття, годинників, сумок, ременів, біжутерії. Але є й ті, хто воліють просто співпрацювати з тією тили іншою компанією, набуваючи вже готові аксесуари спеціально для показу чи влаштовуючи спільний.

Трендові аксесуари осінь-зима 2014-2015

Необхідно зауважити, що модні аксесуари осінь-зима 2014-2015 створювалися для того, щоб кожна модниця отримала можливість повною мірою відобразити свій внутрішній стан, адже індивідуальність ніколи не вийдезі моди.

Як приховати широкі стегна?

Дуже небагато жінок можуть пишатися досконалою фігурою. Але якщо природа подарувала Вам шикорі бедра це ще не привід засмучуватись. За допомогою, правильно підібраного одягу ви можете іх приховати.

Головні аромати весни-літа 2014 (частина 1)

Однією з найважливіших дрібниць в образі кожної жінки – є парфуми. Адже, всім відомо, що «досконалість в деталях», тому не можна нехтувати вибором свого аромату. Перед вами огляд нових та стильних ароматів на літо 2014.

Модні аксесуари 2014: прикраси на шию та браслети

Минулого разу ми з вами розпочали огляд модних аксесуарів сезону весна-літо 2014. Нашу увагу привернули модні окуляри, зокрема було виділено наступні модні тренди: тішейди, окуляри в білій оправі, модель «котяче око», окуляри із дзеркальними, прозорими та напівпрозорими скельцями. Саме такі окуляри будуть актуальними в 2014 році. Пам’ятайте про це, оскільки ідеальний образ можна отримати тільки [...]

Модні зачіски в 2014 році. Частина ІІ

Модна та красива зачіска невід’ємний атрибут вдалого образу. Кожна жінка це прекрасно розуміє, тому з самого дитинства особливу увагу виділяє своїй зачісці. Минулого разу було представлено декілька модних трендів в 2014 році, які стосується саме зачісок. Сьогодні ми продовжимо свій огляд, щоб ви виглядали завжди неперевершено, красиво, а головне модно.
Хвіст – модний тренд 2014 року
[...]