admixerML.singleRequest(); });
Архив рубрики 'Тренды'

Все публикации Тренды

Жіночі тату

Тату - це надпис або малюнок, який наноситься на тіло як додаткова прикраса, яка має своє особливе значення. Як правило, татуювання робиться чорною фарбою, але в останні часи можна спостерігати і кольорові малюнки, які не менш привертають до себе увагу.
Варто сказати про те, що татуювання може бути трьох різновидів:
- Декоративне - має вигляд малюнка або [...]

Чого хоче жінка?

Всі ми досить різні, кожна у житті прагне чогось свого, але напевно об’єднує нас одне – бажання бути щасливими. Про щастя сказано багато, про нього знімають кіно, співають пісні, складають вірші, але достеменно визначення щастя нікому не відоме, оскільки для кожної особистості воно полягає у різних речах.
Дівчатка, дівчата та жінки, усі ми мріємо про багато [...]

Сучасний handmade

Хендмейд - це напрям сучасного домашнього мистецтва, яким сьогодні популярно займатись. Різноманітні вироби створюються власними руками, тим самим можна створити затишок у власній оселі, а також зробити подарунки своїм друзям ті рідним.
Виробами цієї творчості можуть бути самі різноманітні вироби, старовині речі, які отримають нове життя, також це можуть бути оригінальні штучки, які перероблюються у сучасному [...]

Як підібрати квіти до 8 березня

На жіночий день звично дарувати квіти. Питанням який самий букет подарувати задаються усі. І хлопці, і дівчата, підбираючи подарунок подругам та мамі. Шукаючи легких шляхів, можна вибрати будь-які квіти і сміливо вручити та якщо ви шукаєте щось особливе, ми пропонуємо вам підібрати квіти відповідно до характеру.

Трендові аксесуари осінь-зима 2014-2015

Необхідно зауважити, що модні аксесуари осінь-зима 2014-2015 створювалися для того, щоб кожна модниця отримала можливість повною мірою відобразити свій внутрішній стан, адже індивідуальність ніколи не вийдезі моди.

Кольорові тенденції в одязі (осінь 2014)

Літо надто швидко пройшло і неочікуванно – сьогодні перший день осені. Для того, щоб ваша осінь була яскравою і приємною, ми зібрали головні кольорові тенденціїї осінь 2014.

История кружева

Искусство плетения кружева, самое тонкое рукоделие в мире, остается, несомненно, важнейшей частью европейского культурного наследия. В 1997 году в Брюгге, признанном европейском центре кружевоплетения, прошла выставка кружев. Сегодня в Бельгии этим видом рукоделия профессионально занимается более тысячи человек, большинство из которых - женщины в возрасте от пятидесяти до девяноста лет. Стоит ли удивляться, что туристы [...]