admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Головні убори зимового сезону -2014 року

Мода 2014 Головні убори зимового сезону 2014 року

Зимовий сезон для аматорок незвичайних і вишуканих головних уборів буде досить приємним. По тій простій причині, що колекції модних дизайнерів були в цьому напрямку настільки різноманітні, що буквально кожна, навіть сама вимоглива, модниця зможе знайти собі що-небудь по смаку. Тут і класична хутряна шапка, і витончений капелюшок, і вязаная шапочка-носок, і настільки популярні шапки-вушанки.

Треба сказати, що такої розмаїтості серед зимових головних уборів на подіумах не спостерігалося дуже давно - настільки різноманітне були стилі, тканини, декор, моделі, фасони й навіть епоха!

Головні убори модної зими 2014: елегантні хутряні шапки

Оскільки хутро є основним елементом усього зимового сезону 2014 року, те класична хутряна шапка як і раніше буде такий же популярної, як і завжди. При цьому вони, на думку дизайнерів, будуть найбільш затребуваними й модними. Їх можна декорувати брошками, квітами або пряжками. Вони можуть бути з натуральні або штучні хутра. Шапки, які були показані на подіумах цього року, найчастіше були пошиті з хутра норки або песця природних відтінків. Вони можуть бути традиційного фасону - дуже об'ємні й високі. А можуть бути - для аматорок більше вишуканих варіантів, і такої незвичайної форми, що стала новинкою й трендом майбутнього сезону як шапка-носок або шапка-носок з хутра, що ідеально сполучається з дублянками й шубами.

Вона виглядає злегка недбало, але в теж час вносить незаперечне зачарування в створений образ. По кольорі серед них переважають коричневі, руді, шоколадні й бежеві відтінки. Однак на подіумах можна було зустріти й більше екстравагантні моделі, виконані у вишневих, фіолетовому квітах і кольорі бордо.

Крім того, для аматорок виділитися з юрби є в запасі в модних дизайнерів припасені оригінальні моделі, що мають вид шолома. Вони не тільки оригінальні, але й дуже практичні в холодну погоду.

Крім звичайних класично високих шапок у моді будуть також шапки-вушанки, що представляють собою більше спортивний варіант і не сходять із подіумів уже котрий рік. Причому, у цьому сезоні вони можуть бути не тільки хутряними, але й у будь-якому іншому виконанні - зі шкіряним або замшевим верхом, комбіновані з однотонним і кольоровим текстилем, і, звичайно ж, вязание. Колір можна вибрати кожної - від натурального до яскравого й несподіваного начебто жовтогарячого або фіолетового.

Крім того, у новому сезоні будуть популярні розкішні хутряні каптури, що дозволяють зробити ваш образ неповторним і привабливим.

Головні убори модної зими 2014: капелюшка-клош і мініатюрні циліндри

Модні головні убори зими 2014 - капелюшка, казанки й мініатюрні циліндри. Причому витончені капелюшки прийдуть по душі як мініатюрним струнким модницям, так і дамам не настільки мініатюрних фігур. У них можна піти й в офіс, і на вечірку, і на побачення. Капелюшка із широкими полями завжди затребувані й завжди надають образу свіжість, новизну й неповторність. Вони за всіх часів були символом жіночності й елегантності.

Капелюшка-Клош мають гарну форму, практичні й зручні, і вони скорили вже багатьох жінок у цьому сезоні. Вони представлені в різних розцвіченнях, але сам актуальними є молочний, сірий і чорний.

Крім того, у моді будуть мініатюрні циліндри й капелюшки-таблетки, які допоможуть зануритися в атмосферу 30-х і 60-х років. Варто звернути увагу на деталь, що фіксують капелюшок на голові. Це скоріше нагадує хустку, поверх якого й надівається сама таблетка, що має особливий дизайн. До речі, хустка може бути як прозорим у вигляді панчохи, так і досить щільним. Прекрасний і досить незвичайний для сучасних модниць варіант.

У цілому, капелюшка, показані на подіумах, були виготовлені з фетру й велюру, але були також моделі зі шкіри й хутра. Модні кольори: класичний чорний, темні відтінки червоного, вишуканий маслиновий, шляхетний коричневий і сірий. Також актуальні й капелюшка, декоровані хутром і блискучими паетками. Самим страшенним модницям варто орієнтуватися на розцвічення в горошок.

Головні убори зими 2014: «армійські кашкети»

На відміну від минулої зими такі головні убори не будуть користуватися особливою популярністю, але в деяких колекціях вони все-таки були представлені.

Це були в основному оригінальні головні убори а-ля армійські кашкети в стилі милитари, що пошитие, як правило, з хутра або із гладкої шкіри, покритої ласий.

Всі вони є відмінним вибором для сміливих і неординарних жінок.

Головні убори зими 2014: вязание шапки

Вязание шапки актуальні завжди, вони не піддаються впливу моди, і є популярними протягом уже багатьох і багатьох сезонів для тих модниць, які не люблять експериментувати.

У нинішньому сезоні модні дизайнери також радять залишити вязание шапочки в числі звичного й оптимального варіанта модного образа. Вони були присутні практично у всіх колекціях головних уборів сезону зими 2014 р.

Серед самих популярних будуть дві моделі вязаних шапок - шапки з легкої вовни світлих відтінків і м'які вязание шапки, небагато зрушені на потилицю. Самим модним кольором для таких шапок буде сірий колір.

Головні убори зими 2014: шапки із трикотажу

Для тих, хто не мислить свого життя без спортивного стилю, самими популярними, поза всяким сумнівом, будуть трикотажні шапочки.

Вони можуть бути бордової, зеленої й сірої квіток, але тільки варто пам'ятати про те, що кольори ці не повинні бути кричущими, скоріше - трохи приглушеними й розмитими.

Головні убори зими 2014: берети

Берети вже давно завоювали своє місце на подіумах і в гардеробах сучасних модниць. Не обійдеться без них і майбутній сезон. Для них у цьому сезоні виділене почесне місце. Серед показаних на подіумах були найрізноманітніші жіночі берети: і об'ємні, і маленькі легені з тонкої тканини, берети із твіду й вязание. Всі вони відрізняються практичністю, красою й елегантністю.

Не менш актуальними будуть і хутряні по-царському розкішні берети, особливо декоровані принтами й прикрашені бантами, стразами й навіть пір'ям.

Колір берета може бути будь-яким, але сам актуальними будуть однотонні берети синьої, зеленої, бордової, коричневої й сірої квіток.

Світлана Григор'єва-Єршова

8 листопада 2014 р.

Вы прочитали материал по теме: Головні убори зимового сезону -2014 року

Выскажи свое мнение, а может и несколько…