admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Кільце має свій голос

Кільце має свій голос

звукова доріжка в кільці вирізана лазером

Здавалося б, чи можна придумати щось особливе для прикраси обручок? Чи можна щось протиставити витиеватым візерункам або дорогим каменям? Можна – затверджує японський дизайнер Сакурако Шимизу, при цьому доповнюючи, що по новизні й креативности такі кільця будуть зовсім оригінальні, а коштувати недорого.

У чому ж суть ідеї Шимизу? Вона взяла за основу графічне зображення звукової доріжки, і за допомогою лазера вирізує її на кільці. Так, у представленому варіанті на обручках вирізано, як звучить фраза «Так, я згодний» ( для чоловіків) і відповідно «Так, я згодна» (для жінок). Дуже романтично, правда?

Звичайно, ви можете записати будь-які слова, наприклад, «Любов» або що-небудь своє. Крім того, подумали ми, кільця не обов'язково повинні бути заручними, а напису романтичными – так, наш редактор, побачивши матеріал, захотів собі таке кільце з написом.. «Редактор». І потім, чому тільки кільця... Звідси видно, що можливості в цієї ідеї самі широкі. Я б, наприклад, зробила собі кілька кілець, і надягала б їх залежно від настрою. Сьогодні, наприклад, надягла б «Побачення»…

Для Парад мод - стиль, краса, мода, дієта, косметика й макіяж

Вікторія Ливина © Усі права захищені

Вы прочитали материал по теме: Кільце має свій голос

Выскажи свое мнение, а может и несколько…