admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Класичний жіночий макіяж

52На сьогоднішній день існує досить багато видів макіяжу, серед яких вирізняють діловий, вечірній, екстравагантний, денний, романтичний та багато інших. Якщо є бажання підкреслити красу, яка подарувала вам природа, то на допомогу у цьому випадку прийде класичний макіяж. Для нього ідеально підходить яскравий тон, грамотна розстановка акцентів, а також ненав'язливе привернення уваги.

Як тільки жінка освоїть усі відомі хитрощі макіяжу, то зовсім не важко буде при створювані неповторного образу кожен день виходити за рамки пристойності і прикладати максимум зусиль для цього.

В першу чергу макіяж починається з фону, тобто шкіри, яка у жінок може буди різною і відрізнятися за кольором:

- червоною - для цього слід обирати мідні, рожеві або світло-коричневі тональні основи;

- жовтуватою - слід обирати пісочні, бежеві, або бронзові тональні основи.

При нанесені класичного макіяжу завжди треба пам'ятати про те, що він повинен бути природнім, і не варто кардинально змінювати обличчя за допомогою косметичних засобів. Основна задача класичного макіяжу полягає у тому, щоб вигідно підкреслити природну вроду. Пудру слід обирати в відповідності до тонального крему, а от рум'яна повинні підбиратись під колір помади Варто пам'ятати, що з рум'яними треба бути уважнішими, так як за їх допомогою можна привернути увагу, так як на обличчі будуть виражатися лише одні щоки.

Не треба забувати добре очистити шкіру обличчя перед тим, як почати робити макіяж. Умивання обличчя і його чистий та свіжий вигляд ще нікому ніколи не зашкодили. Сьогодні косметична індустрія настільки різноманітна та приваблива, що кожна жінка обов'язково знайде для себе косметику за доглядом для обличчя.

Щоб вигідно вирізнити брови, треба їх вищипати, додати необхідної округлої форми, потім нанести ледве помітний контур, що вигідно довершить ваш образ. Трохи тіней також не завадять, до того ж, якщо вони будуть співпадати з кольором брів, то нададуть їм насиченості, зроблять їх яскравими і привабливими.

Класика очей повинна бути загадковою і легкою, тому яскраві і виразні тіні слід залишити для вечірки. Більш темні тіні слід нанести ближче до скроні, а от світлі - ближче до носа. У цьому випадку класичний макіяж для очей доповнить ніжний образ жінки і зробить її привабливою. Тіні слід обирати до кольору одягу, але щоб не було контрастних поєднань. Ще однією важливою порадою слід вважати те, що не треба брати тіні, які темніші за колір ваших очей. Спочатку треба нанести тіні, потім підводку, а вже потім і туш.

Вы прочитали материал по теме: Класичний жіночий макіяж

Выскажи свое мнение, а может и несколько…