admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Кольорові тенденції в одязі (осінь 2014)

Літо надто швидко пройшло і неочікуванно – сьогодні перший день осені. Для того, щоб ваша осінь була яскравою і приємною, ми зібрали головні кольорові тенденціїї осінь 2014.

Мода осінь зима 2014 2015 года володіє своєю особливою специфікою. Сіре небо й монохромні пейзажі хочеться прикрасити яскравими фарбами і сонячним світлом, а вогкий вітер і низька температура повітря визначають вибір матеріалів і фасонів. Але це зовсім не означає, що восени мода завмирає услід за природою! Аж ніяк!

Кольорова мода на осінь 2014

Колір - одна з найважливіших складових стилю. Саме колір створює настрій всього образу. Основні колірні тенденції нинішньої осені - акценти жовтого (для тих, кому так не вистачає сонячного світла), чорно-білі контрасти (для любительок класики) і пастельний Casual (для романтичних осіб).

Акценти жовтого

Жовтий - колір сонця. Восени нам катастрофічно не вистачає світла. І якщо з сумовитим пейзажем за вікном ми нічого вдіяти не в силах, то вже колірна гамма гардероба точно в наших руках! Нинішньої осені дизайнери пропонують активно використовувати жовтий в якості яскравих акцентів. Це можуть бути як елементи сукні, забарвлені в сонячний колір, так і окремі предмети костюма Великою популярністю також користуються яскраві жовті принти.

modnij-kolіr-mіstichnij-zhovtij-osіn-zima-2014-2015

zhovtij

Чорно-білі контрасти

Два кольори, які ніколи не виходять з моди - це чорний і білий. Їх контрастне поєднання - класика бізнес стилю. Приголомшливі костюми, виконані в чорно-білому кольорі, представляють на модних показах.

Слід зазначити, що нинішньої осені чорно-білі контрасти виходять за рамки ділового гардероба. Band of Outsiders пропонує використовувати їх для повсякденного одягу, а Zuhair Murad вміло демонструє, як ефектно може виглядати ошатне плаття, витримане в строгих кольорах.

dlipl_1-image

monohrom1

Пастельний Casual

Практичність і зручність - головні риси стилю Casual. Пастельні тони ідеально вписуються в його концепцію. Вони покликані створювати відчуття комфорту і затишку.

У нинішньому холодному сезоні тенденції моди 2014 2015 рекомендують звернути увагу на молочний, сірий, бузковий і відтінок пудри.

берлин пастель 1

милан 2014 пастель

Вы прочитали материал по теме: Кольорові тенденції в одязі (осінь 2014)

Выскажи свое мнение, а может и несколько…