admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

МОДА В ПОЛІТИКУ АБО ПОЛІТИКА В МОДІ – Чоловіча мода й стиль

Мода в політику або політика в моді

МОДА В ПОЛІТИКУ АБО ПОЛІТИКА В МОДІ - Чоловіча мода й стильМода в політику

Нинішнім державним чоловікам дуже не просто відповідати сучасним запитам моди. Як дотримати дипломатичного протоколу й при цьому знайти свій індивідуальний підхід до одягу, що виражає не тільки горезвісний імідж, але політичну спрямованість - завдання не з легенів.

От і доводиться «прикормлювати» целую ватагу стилістів, «творителей іміджу» і радників по стилі.

Редактор рубрики моди журналу Men's Health Лариса Лазарєва в інтерв'ю небагато відкрила секрети «політичної моди». У її оцінці російський президент розташований до занадто емоційних квітів краваток, які в політику грають не останню роль. У Путіна основний колір - червоний. Лазарєва наголошує на перевазі червоному кольору краватки саме серед російських чиновників. У Європі помітні фарби не в пошані.

Але, як зауважує редактор, «посада рятує положення: з кольором президентської краватки прекрасно гармоніює державний прапор, на тлі якого неминуче проходить будь-яка зустріч».

Сasual стиль президентського костюма підкреслює демократичний напрямок, по якому йде країна. Тут немає місця колекційним запонкам або ґудзикам від кутюр. Неприпустимим прорахунком в одязі Путіна Лазарєва вважає рукава сорочки, непомітні під пиждаком. Це явне порушення будь-якого дресс-коду: 2-3 див сорочки зобов'язані визирати.

У вигляді Бориса Гризлова відчувається класичний стиль. Недолік найшовся один - сорочка «із чужого плеча». «Класичний» спікер навіть знаком із краватковим «манікюром» - на вузлі можна помітити маленьку правильної форми вмятинку.

Найбільше критики з вуст Лазарєвої дісталося міністрові оборони. Незважаючи на військову поставу, Сергій Іванов не дотримується покладеного стилю. Впадають в око коротка краватка й дуже більші подплечники на піджаці. Хоча можна обіграти ці недоліки з «навмисної» точки зору: вони підкреслюють курс на стабільність і «сильне плече» політика.

Як ідеальний приклад Men's Health указує на Германа Грефа. Бездоганна краватка й плавна форма одворотів сорочки викликають не тільки повагу до почуття стилю, але й довіра до такому челвеку. “По-моєму, - коментує Лазарєва, - сорочки й краватки Грефу підбирають ще й під колір очей. Коштує йому тільки перемінити окуляри на контактні лінзи - і відразу гама сорочок і краваток стає голубой або сіркою».

У світі державних страстей існує тенденція: чим вище пост займає людина, тим простіше й старомоднее його костюм. Однак, «золота середина» завжди була відмітною рисою щирих дипломатів.

Вы прочитали материал по теме: МОДА В ПОЛІТИКУ АБО ПОЛІТИКА В МОДІ – Чоловіча мода й стиль

Выскажи свое мнение, а может и несколько…