admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Модні купальники 2014 року

1371596122302

До літнього сезону потрібно починати готуватися вже зараз, тільки таким чином вдасться створити воістину ідеальний та довершений. Літній жіночий гардероб, що в ньому найголовніше? Відповідь очевидна – модний купальник. Важливо, що купальник був не тільки модним, але й добре сидів на вашому тілі.

Провідні світові модельєри вже представили свої колекції купальників, серед яких було чимало оригінальних новинок. Сьогодні до вашої уваги буде представлена перша частина модних купальників в 2014 році. Дізнавшись про всі модні тенденції ви зможете підібрати найбільш оптимальний для себе варіант та підготовити своє тіло.

Злитті купальники: перший модний тренд 2014

В рейтингу найбільш популярних купальників заслужене перше місце можна віддати злитим купальникам. На подіумах моделі тільки й те робили, що ходили в подібних купальників в різних стилях: майо, халтер, бандо, хай-нек та пландж. Особливо вразила колекція бразильського дизайнера Adriana Degreas. Запропоновані варіанти всіх вразили, оскільки вони візуально не тільки подовжують шию та тулуб, але й збільшують груди, що для літнього сезону грає важливу роль.

Крім цього були представлені варіанти із закритою шиєю, що було представлено в колекціях Adriana Degreas та Salinas. Такий тип купальників більше підійде для заняття спорту, а не для дефілювання по пляжу. Тим не менше, якщо ви дуже скоромна дівчина, тоді такий купальник саме для вас.

Приємно вражає в цьому сезоні тип купальника майо. Фасон даних купальників підійде абсолютно всім, не дивлячись на ріст та тип фігури. В уявній номінації «Універсальність» саме ці купальники отримали б «золото».

Бандо – стиль та шик

Наступним за рівнем популярності можна назвати тип купальника бандо. Даний фасон вже не перший рік входить в число найбільш популярних купальників. В цьому немає нічого дивного, адже бандо це чутливість та жіночність, романтичність та елегантність.

Відсутність бретельок робить плечі оголеними, що робить жінку більш ніжною та тендітною. Багато чоловіків на це звернуть увагу, в них одразу виникне бажання стати вашим захисником. Вишуканий та витончений образ буде гарантований.

Купальники з довгими рукавами

Для багатьох відвертою несподіванкою стала поява в колекціях багатьох дизайнерів купальників із довгими рукавами. В такого фасону дуже багато схожого із гімнастичними костюмами. Через деякий час ми побачимо, чи змогли прижитися дані купальники у вуличній моді.

Вы прочитали материал по теме: Модні купальники 2014 року

Выскажи свое мнение, а может и несколько…