admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Модні окуляри – як вибрати і не помилитися

modnyie-ochki-na-2015-god

Модні покази нових колекцій нерідко супроводжуються демонстрацією колекційних аксесуарів. Більшість відомих Будинків моди мають свої ліній також взуття, годинників, сумок, ременів, біжутерії. Але є й ті, хто воліють просто співпрацювати з тією тили іншою компанією, набуваючи вже готові аксесуари спеціально для показу чи влаштовуючи спільний.

Тиждень моди та її сюрпризи

Жінки всього світу не пропускають тиждень моди в Парижі, навіть якщо у них немає можливості не те, що потрапити на неї і придбати щось схоже створене в одиничному екземплярі, а й взагалі відвідати фірмовий магазин. Навіщо в такому випадку дивитися? Та просто тому, що, по-перше, цікаво, по-друге, красиво, по-третє, представляти себе персональної клієнткою Валентино ніхто не може заборонити. А якщо серйозно, справа в тому, що, навіть не маючи можливості що-небудь придбати, можна вловити тенденції та напрямки, ознайомитися з актуальними колірними рішеннями одягу та уподобаннями в аксесуарах. Наприклад, окуляри нерідко стають основним доповненням того чи іншого стилю.

Вічний вибір: дешеве або хороше?

На щастя, ці незамінні лінзи в різноманітній оправі відносяться до тих предметів і, які може собі дозволити будь-хто. Їх можна придбати навіть за 100-200 рублів - як найпростіший і дешевий варіант. Правда, вони практично не приносять ніякої користі і не в змозі захистити очі від шкідливого ультрафіолету, який у результаті подарує катаракту та інші нехороші ускладнення. Але хто думає про те, що буде в старості, коли можна так дешево обзавестися підробкою хороших фірмових окулярів? І тільки найрозумніші, завбачливі і модні воліють купити Polaroid, Гуччі, Крістіан Діор або будь-які інші по-справжньому дієві захисники від УФ.

Кілька порад як відрізнити підробку

До речі, багато хто не знає, як відрізнити справжні Шанель або Долче / Габбана від підробки. Іноді аферисти готові витратити значні суми на дублікат, який все обійдеться дешевше оригіналу. У такому випадку, звичайно, знайти відмінності дійсно буде нелегко, адже навіть наявність металевого футляра не є гарантом оригінальності виробу. Потрібно бути дуже уважним і перевірити номери, які обов'язково виставляються на внутрішній стороні дужок і збігаються із зазначеними в доданих паспортах. Відсутність паспорта у фірмового вироба неможлива за визначенням - це те ж саме, що доросла людина без паспорта громадянина країни (або незаконно перебуває в країні, чи змушений щось приховувати).

Фірмовому стилю - так, так, так!

Звертати увагу потрібно і на інші дрібниці, але зазвичай шахраї не йдуть занадто далеко, просто ставлять логотип вироби, можуть поставити номер на дужку, хоча це зустрічається вже рідше. Ну і, звичайно, ціна. Фірмовий виріб за визначенням не може коштувати дешево. Трохи дешевше, ніж у інших так, але дешево немає. Просто тому, що це буде ударом по іміджу фірми. Так що не треба поспішати купувати виріб, навіть після того, як воно майнуло на екрані телевізора в колекції Пако Рабана, тільки тому, що воно має той же логотип.

Вы прочитали материал по теме: Модні окуляри – як вибрати і не помилитися

Выскажи свое мнение, а может и несколько…