admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014

Волосся середньої довжини виглядають жіночно й романтично, але вимагають менше часу для відходу, чим довгі, що часто визначає вибір на їх користь. Зручною й універсальною зачіскою для волось середньої довжини є стрижки, що дозволяють легко змінювати вигляд за рахунок різних видів Укладання. модні стрижки хвилі Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014 - фото: модні хвилі в стрижкахсамие модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014 - біб, карі, рокабилли, Каскад.Стрижка біб тримається на піку популярності вже не перший сезон: ефектна й елегантна, вона надає масу можливостей для створення модного образа. Найбільшу актуальність має асиметрична стрижка біб з довгим косим чубчиком, в укладанні якої може використовуватися як гладкість, так і пишність у сполученні з легкою недбалістю. модні стрижки для середніх волось Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014 - фото: варіанти стрижки каскадмодна укладання в стилі емо - довгий чубчик, відкинутий набік і повністю закриваюче чоло й частина ока. Стрижка біб сприяє омолодженню зовнішності, тому прекрасно підходить як молоденьким дівчинам, так і дорослим леді.

Хіт сезону - перевернений біб - з укороченням волось позаду й довгими пасмами в передній частині зачіски. модні стрижки ассиметрия Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014 - фото: пасма різної довгі, стильна стрижка для середніх волось і футуристична ассиметриядля сміливих і креативних дівчин підійде асиметричний біб із двоколірним фарбуванням волось у тонах модної гами. У моді весна-літо 2014, крім природних квітів, будуть популярні сливовий-сливову-сливове-сливова-вишнево^-сливові з фіолетовим відливом, яскраві відтінки рудого тону, а також блакитнуватої й зеленуватої фарби.Класична Стрижка карі - вічний тренд перукарської моди: актуальна за всіх часів! варіанти стрижки біб Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014 - фото: варіанти стрижки бобона разюче красиво смотрится й на прямих, і на хвилястих і кучерявих волоссях середньої довжини, створюючи розкішний і чарівний образ!

Чубчик може бути прямій і рівної, може мати вигнуту лінію - з короткими волоссями по центрі чола й довгими - по краях, може бути густий або розрідженої: головне, щоб вона була! Для створення романтичного образа досить використовувати укладання цієї стрижки з локонами й кучерями, що актуально в модних стрижках для середніх волось весна-літо 2014.Карі з довгими, асиметричними пасмами - для аматорок креатива й епатажу: при наявності незвичайного кольору волосся виглядає досить футуристично! варіанти стрижок для середнє волосся Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014 - фото: рвані пасма, стильна середня стрижка й стрижка бобстрижка рокобилли припускає стилізацію зачіски під ретро 50-х років - з обсягом у передній частині голови. Можна використовувати начіс або закрутити пасма волось в області чола: у кожному разі буде створене потрібне враження - гладкість у районі скронь і обсяг - у чубчику!Стрижка каскад - не новинка, однак у стрижках для срелней довжини волось як і раніше актуальна: із чубчиком і без її, із хвилями й кучерями - кому як іде!Безумовно, модні Стрижки для середніх волось весна-літо 2014 надають широкі можливості жінці для створення стильного, оновленого образа!

стрижки мода весна-літо 2014 Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014 - фото: ассиметрия в стрижці, стрижка каскад і модня стрижка для середніх волос

ирина Шестакова

Вы прочитали материал по теме: Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014

2 мнений к статье Модні стрижки для середніх волось весна-літо 2014

  1. Hawaii пишет:

    Heck of a job there, it asboletuly helps me out.

  2. Anderson пишет:

    Yo, that’s what’s up turthfluly.

Выскажи свое мнение, а может и несколько…