admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Модні стрижки весна-літо 2014

Жіночі стрижки з'явилися в моді в 20-е роки й тоді були символом незалежності й бунтарства. Модні стрижки весна-літо 2014 сприяють створенню оригінальних образів, що символізують молодість і свіжість: вони займають лідируюче положення серед зачісок! короткі стрижки весна-літо 2014 Модні стрижки весна-літо 2014 - фото: коротка стрижка з косим чубчиком; стрижка пикси Натали Портман і стрильная коротка стрижкакороткие стрижки - зручні, універсальні, не вимагають багато часу для відходу й укладання, ідеально підходять практично для всіх вікових груп жінок. У моді - пикси, точні стрижки в стилі 20-х років - паж, звичайний і перевернений біб, рокабилли.Пикси - ультракоротка стрижка «під хлопчика», вона може бути з довгим чубчиком і без її. Ця стрижка має омолаживающим дію, тому активно використовується в середовищі зірок кіно й шоу-бізнесу

Прикладом може служити Шерон Стоун. У тренді сезону весна-літо 2014 - стрижка пикси в стилі емо - з довгим чубчиком, що повністю закриває чоло й зачесаної набік.Жіночний і хвилюючий стиль 20-х років з'явився джерелом натхнення при створенні колекцій моделей костюмів нового сезону, тому модні стрижки весна-літо 2014 звертають увагу на стрижку того років - паж. Елегантна й вишукана стрижка паж чудово смотрится як на коротких волоссях, так і на волоссях середньої довжини. середні стрижки весна-літо 2014 Модні стрижки весна-літо 2014 - фото: стрижка біб і стрижка пажмногоплановая стрижка біб - у тренді вже не перший сезон. Актуальний перевернений біб - з короткими пасмами на шиї й довгими - попереду.

Тренд тримається на гребені моди вже не перший сезон: стильно, ефектно, вишукано! Пасує жінкам з різними овалами особи й має омолаживающим дію. Стрижка виконується на волоссях різної довжини, причому, в укладанні використовується як модна гладкість, так і легка недбалість - кому як краще!Образ Клеопатри розбурхує уяву й чоловіків, і жінок за всіх часів, і сезон весна-літо 2014 - не виключення! Класичні стрижки карі з довгим прямим чубчиком - як і раніше в моді!Футуристичні стрижки з асиметрією, разновеликими пасмами й неуявною грою квітів синьо-зеленій, малиново-вишнево-фіолетовій і жовто-червоній гамі мода 2014 пропонує для юних, сміливих і епатажних. стрижки весна-літо 2014 Модні стрижки весна-літо 2014 - фото: коротка гламурная стрижка рокабилли; футуристична зачіска й варіант короткої прическистрижка в стилі рокабилли має характерні риси - гладкість в області скронь і обсяг вчелке.

Смотрится оригінально й сміло! Назва зачіски відбулася від стилю 50-х років XX століття в музиці, що сполучить у собі жанри рок-н-ролу, кантрі й блюзу. Прикладом для зразка може служити зачіска самого елвиса Пресли з характерним бобом попереду ( неважливо, що він чоловік - кого це бентежить у наші дні?

). Стрижка рокабилли може бути для коротких, середніх і довгих волось. Необхідний обсяг може бути створений за допомогою начосу, укладання феном із застосуванням кондиціонера для волось, або згорнутими в пучок волоссями в зоні чола.Стильні й модні стрижки весна-літо 2014 - прекрасна можливість відновлення з настанням нового сезону! подовжені стрижки весна-літо 2014 Модні стрижки весна-літо 2014 - фото: середні каре

ирина Шестакова

Вы прочитали материал по теме: Модні стрижки весна-літо 2014

Выскажи свое мнение, а может и несколько…