admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Модні тренди серед пуховиків осені-зими 2013-2014

modni-puhovyky-2014-8

З приходом зими свій гардероб слід повістю переглянути та відібрати теплі речі. У умовах сурових зим варто стежити своїм гардеробом постійно, щоб випадково не зіткнутися із дефіцитом зимового модного одягу. Особливо слід звернутися увагу на верхній одяг, від його стилю та форми буде напряму залежати ваш образ. Більшість часу в зимовий період ви будете проводити саме в ньому.

Ідеальним варіантом для модного та теплого верхнього одягу являються пуховики. Саме даний тип одягу може найкраще зігріти, коли за вікном люті морози. Багато сучасних модниць дбає не тільки про модний вигляд верхнього одягу, але й про його теплові характеристики. Явним лідером за цими параметрами виглядають пуховики.

Якщо ви вирішили придбати собі пуховик, але не можете визначитися із фасоном та моделюю, тоді цей огляд саме для вас. Модні бренди прекрасно розуміючі потреби сучасних жінок в своїх колекція особливу увагу приділили пуховикам. Розглянемо, що буде дійсно модним та популярним взимку 2014 року.

Традиційні зимові наряди шуби та дублянки не можуть похвалитися такою властивістю пуховиків як універсальність. Даний тип верхнього одягу достатньо легкий та компактний. Пуховики не вибагливі в догляді, тому можуть прослужити тривалий час.

Взимку 2014 року пуховики будуть надзвичайно популярними. Серед наймодніших відтінків варто виділити темно синій, фіолетовий, бірюзовий, голубий та оранжевий. Звичайно не втратили своє передове місце класичні білі та чорні кольори, вони також будуть в тренді.

Довжина модних пуховиків 2014 року повинна бути середньою, не довшою середини стегна. Тим не менше, довший верхній одяг особливо подиву не викличе, багато дизайнерів також наголошували на їхній популярності. Серед молоді улюбленими будуть пуховики із хутряними комірцями та манжетами.  Особливо модним стане фасон із розширеним низом. Власне більшість пуховиків нагадують таку форму.

Пуховик – ідеальне вирішення всіх ваших проблем. Ви отримаєте теплий, комфортний та модний верхній зимовий одяг. Сьогодні ринок просто заповнений даними елементом одягу. Таким чином, кожен має можливість підібрати для себе ідеальний варіант пуховика, який буде максимально зручним та теплим. Минулого року в моді були шуби та інші хутряні елементи, які не надто зігрівали в морозну погоду. Відтепер модний одяг став практичним, завдяки пуховику ваш образ буде довершеним.

Вы прочитали материал по теме: Модні тренди серед пуховиків осені-зими 2013-2014

Выскажи свое мнение, а может и несколько…