admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Модні тренди: в якій сукні зустрічати Новий 2014 рік

yakij-materіal-novorіchnoї-suknі-krashhe-vibrati

Всі жінки готуються до Нового року заздалегідь, продумуючи кожну деталь в макіяжі, зачісці, манікюрі. Щоб там не говорили, але першим номером в програмі підготовки до свята стоїть вибір відповідного наряду. Деякі не надають належного значення тому одягу, в якому треба зустрічати Новий рік. І дарма, адже, принаймні, це серйозна причина для того, щоб виглядати розкішно та по-святковому. Для жінок, зайнятих роботою, такий випадок настає не дуже то й часто.

Наступаючий 2014 рік - рік Коня, а тому потрібно обов`язково підібрати такий наряд, який одночасно буде модним та стильним, а також зможе задовольнити примхи новорічного символу. Згідно модних правил, жінка має зустрічати Новий рік у вечірній сукні.

Кінь полюбляє все розкішне та яскраве, а тому перший тренд вечірньої сукні, в якій потрібно зустрічати свято Нового року - золотиста тканина. Сукня золотистого кольору зробить Вас зіркою будь-якої вечірки, і обов`язково сприяє тому, щоб Ви стали центром уваги. Такі сукні виглядають найбільш привабливо із вставками з мережива, вишивки чи бахроми. Золотиста сукня може бути як міні, так і міді дожини.

Ще один кольоровий метал, на честь якого варто вдягатись на новорічну вечірку - срібло. Сукні із сріблястої тканини виглядають не менш яскраво, ніж золотисті, та ідеально підійдуть для тих жінок, які в ювелірних прикрасах віддають перевагу сріблу.

Шанувальницям більш класичного сталю в одязі, варто порадити сукні, пошиті із мережива. Вони можуть бути абсолютно різних кольорів та відтінків, тут все залежить від Вашого смаку та фантазії. Такі сукні виглядають не так яскраво, проте мають легкий і романтичний характер. Довжина може варіюватись від міні, до суконь максі довжини.

Для більш сміливих представниць прекрасної статі, мода диктує свої правила - напівпрозорі сукні. Вони виглядають елегантно, жіночно, в міру відверто та звабливо. Варто нагадати, що тренд напівпрозорих тканин ще досі знаходиться на піку популярності. Що стосується новорічних вечірніх суконь, то в тренд потрапили такі кольори, як темно-зелений, чорний, червоний та глибокий синій.

Але не варто забувати про сукні із геометричним, квітковим чи природним малюнком. Вони виглядають досить яскраво та неординарно. Такі сукні - це чудова можливість звернути на себе увагу, не виглядаючи при цьому занадто яскраво.

Вы прочитали материал по теме: Модні тренди: в якій сукні зустрічати Новий 2014 рік

Выскажи свое мнение, а может и несколько…