admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Модні зачіски 2015

modn-vesln-zachski-2015-varanti-ukladok-dlya-dovgogo-volossya_753Сьогодні шаленими темпами розвивається перукарське мистецтво, і з кожним разом майстри пропонують нові стрижки і укладки для волосся, які личать багатьом красуням. Варто сказати, що модні і стильні зачіски захоплюють неперевершеністю, так як дизайнери створюють нові колекції одягу, а майстри перукарі в цей час з волоссям творять справжні чудеса. Завдяки цьому на подіумі моделі демонструють нові зачіски, які здатні покорити серця мільйонів.

Модними зачісками 2015 року сміливо можна називати коси, різноманітні плетіння волосся різними схемами, кучері і фарбування незвичними схемами. Навіть ті жінки, які мають коротку зачіску сумувати не будуть, тому що вона виглядає стильно і сучасно.

Щоб створити вдалий образ варто правильно обрати колір. Сьогодні модними прийнято важчати натуральні відтінки, а штучні відходять на другий план. Модниці, які все ж таки хочу бути блондинками, варто звернути увагу на такі відтінки, як полуничний, золотистий, платиновий і попелястий. Також у тренді теплі тони каштанового відтінку.  Хотілось би також сказати, що експериментувати ніхто не забороняв, томі варто в таких випадках використовувати кольорову крейду або тонуючий засіб, який легко змивається шампунем, щоб підібрати ідеальний колір для свого створення свого індивідуального образу.

У всі часи найгарнішою і завжди модною зачіскою було розпущене, доглянуте і здорове волосся. Сьогодні мало що змінилося, і завдяки порадам майстрів і дизайнерів, які рекомендують носити прямий проділ сьогодні, можливо акцентувати на собі увагу. В цьому сезоні варто акцентувати увагу на очах, а допоможе в цьому рівний проділ. Незважаючи на цей, косий проділ також привертав і буде привертати увагу, тому з моди він не виходить і цього сезону.

В сезон весна-літо 2015 щоб бути красивою достатньо буде розпустити волосся і створити локони. Навіть на волоссі середньої довжини вони будуть виглядати привабливо і гарно. Пряме волосся можливо прикрасити модними аксесуарами чи просто зафіксувати за допомогою пінки чи лаку для волосся.

Практичною зачіскою варто вважати хвіст, але сьогодні стилісти рекомендують для більшої привабливості прикрасити його різними техніками і деталями. Варто зауважити, що зачіска «кінський хвіст» - це універсальна зачіска усіх часів і народів. Видозмінити її можливо завдяки аксесуарам, гофрированими локонами, або просто якщо просто розділити на відповідні сегменти.

Вы прочитали материал по теме: Модні зачіски 2015

Выскажи свое мнение, а может и несколько…