admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Модні зачіски в 2014 році. Частина ІІ

images

Модна та красива зачіска невід’ємний атрибут вдалого образу. Кожна жінка це прекрасно розуміє, тому з самого дитинства особливу увагу виділяє своїй зачісці. Минулого разу було представлено декілька модних трендів в 2014 році, які стосується саме зачісок. Сьогодні ми продовжимо свій огляд, щоб ви виглядали завжди неперевершено, красиво, а головне модно.

Хвіст – модний тренд 2014 року

Весною та влітку цього року дуже модними будуть хвости різного типу. Дана зачіска вигідна тим, що вона ідеально підходить для довгого та короткого волосся, причому різної фактури. Хвіст можна зробити на косий та прямий проділ, в обох випадках це буде модно. Тим хто завжди поспішає ця зачіска підходить просто ідеально. Всього декілька хвилин і стильна зачіска гарантована. Простіше й бути не може. Хвіст можна зв’язати резинкою, шпилькою, стрічкою або жмутом волосся. Всі варіанти в 2014 році будуть модними. Така зачіска була представлена в колекціях багатьох дизайнерів, зокрема Jason Wu, Stella Mccartney, Nina Ricci,  Altuzarra, Lanvin,  DLNY та інших.

Локони та хвилі в поєднані із мокрим ефектом

Вищезгаданий тренд буде справжнім хітом в 2014 році. Дана зачіска мабуть ніколи не вийде із моди. Для короткого та довгого волосся добре підійдуть сексуальні та чутливі локони, в тому числі кучері. Якщо у вас кучеряве волосся вам слід задуматися над мокрим ефектом, який буде підкреслювати всю вашу жіночність та елегантність.  Все це вдасться зробити за декілька секунд завдяки спеціальній пінці та мусам. Вигляд буде просто приголомшливим.

Власниці прямого волосся повинні звернути свою увагу на ще один модний тренд 2014 року – змішану укладку. Даний тренд був мав місце в колекціях Lacoste, Marc By Marc Jacobs, Jonathan Saunders, No-21 та Versace. Суть такої зачіски полягає в тому, що верхня частина волосся залишається прямою, а вже ближче до низу появляються хвилі та кучері. Тепер ви можете не переживати, що вашу зачіску зіпсує пляжна шляпа. Ваш образ буде новим та свіжим, що для багатьох стане справжньою несподіванкою.

Пряме волосся – природа сама зробить вас модною

Ще одним хітом 2014 року можна назвати пряме волосся. Власниці такого волосся від природи будуть «на коні», оскільки їм буде достатньо просто розчесатися, щоб отримати дійсно модну зачіску. Для досягнення 100% результату можна використати спеціальну плойку, тоді вигляд зачіски буде шикарним.

Вы прочитали материал по теме: Модні зачіски в 2014 році. Частина ІІ

Выскажи свое мнение, а может и несколько…