admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Офісні плаття 2014: які з них будуть модними? Частина ІІ

glavnoeee-newpicture

В попередній статті ми розпочали огляд основних модних тенденцій офісного одягу в 2014 році. Сьогодні ми продовжимо радувати вас інформацією про основні тренди в світі ділового стилю.

Давайте розпочнемо із нарядних офісних плать, які будуть модними в сезоні весна-літо 2014. Офісна робота включає в себе не тільки рутинне сидіння за столом та переписування паперів. Дуже часто в житті компанії відбувають різного роду семінари, прес-конференції, переговори, кофі-брейки та корпоративи. На таких заходах строгий діловий чи офісний стиль відходить на задній план. В результаті появляється простій для маневрів, який модниці можуть використати якнайкращим чином для представлення своїх образів. Зрозуміло, що ви повинні виглядати по діловому, але на нарядність табу ніхто не ставив. В такому випадку варто згадати про аксесуари, пояски, креативний декор, складочки та інші дрібниці, які можуть допомогти створити красивий офісний та водночас нарядний образ. Саме в 2014 році такі експерименти будуть модними. Не бійтеся показати себе модною, іноді це тільки додасть вам впевненості, а разом з тим неперевершеного шарму, який допоможе вам досягнути бажаного результату.

Плаття-футляр: модний тренд 2014 року

Цього року на вершині модного п’єдесталу впевнено розмістяться оригінальні плаття-футлярі. В цьому немає нічого дивного та непередбачуваного. Як ви пам’ятаєте практично всі провідні дизайнери взялися пропагувати в своїх образах жіночність. Саме плаття даного фасону здатні продемонструвати всю жіночність та бездоганність вашого образу.  Ваш ріст та фігура не мають жодного значення, адже плаття-футляр все покаже виключно з хорошої сторони.

Мініатюрні дівчата, які завжди хотіли виглядати вищими просто зобов’язані спробувати себе в такому образі. Натомість високі дівчата в свою чергу завдяки даному фасону плать отримають своєрідну довершеність образу, плаття-футляр надасть гармонії та елегантності.

Якщо ви себе завжди мучили питанням, прикрашати плаття пояском чи ні, то в цьому сезоні обидва варіанти будуть модними. Тому вибір тільки за вами, ваш образ в будь-якому випадку буде мати модний, а головне довершений вигляд.

Новий сезон для офісного одягу можна назвати ліберальним, оскільки чіткої межі в діловому дрес-коді не встановлено. Кожна модниця отримала можливість самостійно подбати, щоб її образ відповідав всім нормам відповідного стилю.

Вы прочитали материал по теме: Офісні плаття 2014: які з них будуть модними? Частина ІІ

Выскажи свое мнение, а может и несколько…