admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Основні ознаки доглянутої жінки

collage1Доглянута жінка - як вона виглядає? Розуміння цього у кожної людини свої, але відома і неповторна Коко Шанель виділила 10 основних розумінь, за допомогою яких можна сказати, хто є доглянута жінка, підкреслити її унікальність та індивідуальність.

1. Любляча. В першу чергу догляд за собою повинен починатися із серця, бо в інших випадках ніяка косметика не зможе допомогти - так казала Коко Шанель. Слід сказати про те, що доглянута жінка дуже себе любить. Кожній жінці приємно займатися собою, і для цього не обов'язково купувати досить дорогу косметику, тому що є природні компоненти, які чудово доглянуть за зовнішністю.

2. Не лінива. Не існує некрасивих жінок, є тільки ліниві. Доглянута жінка не буде лінитися приділяти декілька хвилин у день для того, щоб зробити декілька простих косметичних процедур.

3. Здорова. Їжа повинна бути простою, але корисною. Спати треба 7-8 годин, улітку краще спати з відкрити вікнами. Прокидатись треба рано, створювати бадьорість духу, який, у свою чергу, потурбується про тіло. Кожна має знати про те, що якщо неправильно харчуватись, то ніякі косметичні засоби не допоможуть. Доглянута жінка не вживає алкоголь та не має шкідливих звичок.

4. Красива. Не кожна із жінок народжується красивою, але якщо до тридцяти років вона такою не стала, тоді вона нерозумна. Гарантовано можна сказати про те, що немає некрасивих жінок. Жіноча краса  - це титанічний труд і водночас родзинка.

5. Стильна. Доглянута жінка одягає те, що личить саме їй і не бігає за модою. В її гардеробі є і туфлі на підборах, і кросівки, сукня і джинси, тобто все, що може їх знадобитись кожного дня.

6. Справжня. Кожна жінка розуміє, що час не стоїть на місці, тому у 20 років обличчя виглядає та, як дала його природа, у 30 років, як його виліплює сама жінка, а у 50 обличчя виглядає так, як його заслужила. Любити себе треба у кожному віці, і доглядати.

7. Позитивна. Недарма кажуть, чим гірше настрій у дівчині, тим краще вона повинна виглядати. Справжня жінка може себе стримати, коли її щось не влаштовує чи її образили. Доглянута жінка має почуття гумору, вміє пожартувати і при цьому вона завжди залишається сама собою.

8. Розумна. Жінку цікавить не тільки її обличчя і зовнішність, але і розум. Вона багато читає, мандрує і заводить нові знайомства. В житті багато чого можна досягнути, якщо у жінки є інтелект, мудрість, хитрість і кокетство.

9. Яскрава. Така жінка не кидається в очі, але назавжди може залишитись у пам'яті. Безумовно, вона користується косметикою, але все у міру, підкреслюючи свою природню вроду.

10. Кохана. Як казала неперевершена Коко Шанель - найкращий аксесуар для жінки - це її красивий чоловік.

Вы прочитали материал по теме: Основні ознаки доглянутої жінки

Выскажи свое мнение, а может и несколько…