admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Ознаки вагітності

20 червня 2014 | "Вагітність і пологи"

Ознаки вагітностіОзнаки вагітності індивідуальні для кожної жінки; найвідоміша й вірна ознака вагітності — порушення менструального циклу. Дуже важливо вміти визначити ознаки вагітності, оскільки кожний з них може вказувати не тільки на вагітність, але й на захворювання. Всі ознаки вагітності ділять на сумнівні, імовірні й достовірні

Сумнівних Ознак вагітності усього чотири, а саме: збільшення апетиту або тяга до певних продуктів: може у вас виникне бажання поласувати солоними огірочками або шоколадним морозивом, однак у багатьох вагітних жінок все-таки виникає тяга до певних продуктів. Цей симптом зберігається протягом всієї вагітності. Крім того, по ранках вас часто тошнит. стають неприємні деякі заходи(багато разів у день вагітна може відкривати ворточку й провітрювати приміщення) швидка стомлюваність або апатія: може з'явитися вже в перший тиждень після зачаття з'являються пігментні плями на особі, темніють соски, околососковие кружки (ареоли) і лінія на животі від пупка до паху.

Імовірні Ознаки вагітності : у жінки вчасно не наступила менструація з'являються болі в груди, а якщо неї здавити, із сосків починає сочитися клейка густа рідина — молозиво На огляді в гінеколога виявляється, що піхва й шийка матки жінки стали підозріло синюшними, а сама матка змінила величину, форму й консистенцію Тести на вагітність дають позитивні результати.

Достовірних ознак вагітності всього три: при ультразвуковому дослідженні в матці виявляється плід при обстеженні можна визначити частини тіла майбутньої дитини. також, розрізняється серцебиття й ворушіння плода, вислуховуються серцеві тони плода.

Перший із цих ознак з'являється на 2 -3 тижні затримки місячних, а другий і третій (ну зовсім вуж достовірні!) з'являються до 5-6 місяця вагітності

<

Вы прочитали материал по теме: Ознаки вагітності

Выскажи свое мнение, а может и несколько…