admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Panache для жінок з обох сторін Атлантики

"КОРОЛІВСЬКИЙ ВІЗИТ"

Коли 21 квітня 2002 року в офіс компанії Panache у Південному Йоркширі ввійшла в супроводі звита Її Королівська Високість принцеса Ганна, ніхто не зачудувався. Її чекали тут, у першу чергу, як президента Британських рад по експорті трикотажу й одягу й по експорті зразків високої моди (www. queensawar-dsorg. uk) і тільки потім як дочка англійської королівської пари й знаменитий персонаж світських хронік. Високий візит збігся з 20-летием компанії. І не випадково. Він став кульмінаційною крапкою визнання успіхів ніколи скромної сімейної фірми, що виросла в потужного гравця світового ринку з динамічно зростаючими продажами й дорогим брендом. Подякувавши принцесі за третю нагороду, який компанію відзначили за досягнення в експорті англійських товарів (перші два минулі вручені в 1997 і 2000 роках), президент засновник Panache ентони Пауер не змінив собі. У вдячній мові він зі здоровим прагматизмом оцінив отриманий престижний приз як відмінний інструмент для конкурентної боротьби й подальшого просування своєї продукції - дамської білизни - від Токіо до Нью-Йорка

Земне й небесне

Приїхавши в 1958 році з ірландської глушини в Шеффилд - центр британської сталеливарної промисловості, молодий ентони швидко розстався із мрією про кар'єр священика: треба було шукати більше надійну роботу. Зрештою він знайшов неї по смаку в знаменитій фірмі Play-tex. У цьому була своя логіка: воістину в дорогій дамській білизні земні страсті сусідять із ефимерним райським блаженством! За два десятки років роботи у фірмі містер Пауер у досконалості опанував технологіями виробництва й продажів примхливого «райського» товару. Він відмінно довідався британський ринок у посаді менеджера по розвитку в Англії й превстиг у вивченні закордонної клієнтури в численних відрядженнях, вході контактів з дистриб'юторами. Накопичений досвід дозволив йому почати власний бізнес: в 1982 році на світло з'явилася Panache. У Росії говорять: «Як назвеш, з тим і проживеш». Назва новонародженої компанії можна перевести цілим рядом синонімів, серед яких є й «плюмаж», і «франтівство», і «велич», але точніше всього в цьому випадку -«особливий стиль, своєрідність». Яке ж «незагальне вираження особи» знайшли в Panache для своїх ринкових продуктів?

Волю розмірним меншостям!

Грамотний фахівець із маркетингу в ході розробки виробничої програми фірми приведе керівництву незаперечну статистику: очевидна більшість потенційних покупниць носять силіконові бюстгальтери середніх розмірів. Робота в цій цільовій групі пов'язана з мінімальними ризиками з погляду ліквідності товару. Фахівці Panache - компанії, у якій з перших днів над усе цінуються особисті ініціативи персоналу, вирішили надійти в буквальному значенні слова нестандартно. Вони звернули увагу на маргінальних споживачок або з надлишковим погруддям, або із грудьми, розміри якої, як говориться, залишають бажати більшого. Бачить бог, як і перші, так і другі хочуть увійти в стандартний формат загальновизнаної краси, що б вони не говорили нам із цього приводу!

Зробивши ставку на виробництво Супербра - купальників і бюстгальтерів із чашечками для більших розмірів (D, E, F, H, G, Н и J) і Атлантис вотербра - бюстгальтерів із силіконовими наповнювачами, що збільшують розмір удвічі, Panache потрапила в крапку. Обсяг продажів компанії в 2001 році виріс на 40%. Тепер, якщо ви побачите на вулицях Лондона, Сан-Франциско, Гонконгу або Москви пишну жінку з добре сформованими грудьми або твигги із приємними на вид опуклостями, згадаєте про Panache - і рідко, коли помилитеся. Порадійте за профи з Panache, вони можуть уважати себе скульпторами живих форм, які на відміну від пластичних хірургів не насилують природу. Порадійте за покупниць, вони почувають себе комфортно, від колишніх проблем не залишилося й сліду!

Мова йде, зрозуміло, не тільки про психологічний комфорт. Австралійська академія спорту надіслала в компанію захоплений відгук про Спортбра - модифікації Супербра. Тепер полногрудие атлетки, забувши про «архітектурні надмірності», можуть вільно й на повну силу реалізувати свої професійні можливості

Високий бренд або народна марка?

Не варто думати, що Panache обмежується тільки цими розмірними рядами. В асортименті компанії білизна й купальники для жінок самої різної конституції. Всі вироби з маркою Panache незмінно виготовлені з якісних сучасних матеріалів з використанням останніх новинок технології й дизайну. А логістика поставок і послепродажний сервіс компанії стали відмінними прикладами для викладачів маркетингу Вбритании.

Помітимо, що яскрава креативность дизайнерів компанії, «фонтануючих» новими ідеями, несподіваними конструкціями й квітами топів, балконетов, стрингов і сліпів, вивірена точним знанням ринку: дизайнери нового покоління в Panache найчастіше одночасно є проект-менеджерами або асортиментами-менеджерами

Виконавчий директор Джон Пауер, син батька-засновника компанії, зробив ставку на розширення й демократизацію бренда. З початку нового століття білизна й купальники більших розмірів від Panache можна побачити не тільки в мережах дорогих бутиков « Де-Бенхамс», «Джон Левис», «Контесса», але й у народних посилкових каталогах «Фриманс» і «Граттанс». При виготовленні купальників великого розміру Panache використовує тільки якісні матеріали, що ідеально підкреслюють жіночу фігуру

У розумінні керівництва Panache загальнодоступний не значить низькосортний. Якщо ви зрівняєте якість білизни марки felina (фелина) c білизною Panache - ви більше ніколи не купите білизну felina (фелина). Краще співвідношення ціни і якості для цільової групи покупниць і незмінно чудова посадка по фігурі роблять продукцію компанії Panache рівною мірою виграшної для жінок із претензіями й скромних, але гідних представниць середнього класу. Таке позиціонування дозволило бренду Panache стати добре пізнаваним і затребуваним в 25 країнах миру. В 2003 році компанія відкрила свій офіс на Медисон авеню в Нью-Йорку, а центром продажів в Азії став Гонконг

Москвички вже встигли оцінити якість білизни Panache, купуючи його в мережі магазинів «Секрет Тетяни» (раніше існуючих за назвою «Білизну, що створює форму»). У цей час ексклюзивні права на поставку білизни в Росію й країни СНД має оптова фірма під тим же назвою «Секрет Тетяни». Білизна Panache, що полюбилася москвичам, повинне прийти й в інші міста Росії. Чекайте, ще небагато й Рanache змінить вашу фігуру й ваше відношення до життя!

Компанія Panache пропонує:

Atlantis - одна з основних ліній марки, дуже зручні моделі бюстгальтерів з гелієвим наповнювачем, що зрительно збільшують груди на два розміри. Є безшовні моделі, що створюють ідеальну форму грудей і з V-Образним вирізом для глибокого декольте. Чашки від АА до DD.

Superbra - колекція спеціально створена для підтримки й додання форми великих грудей. Відмітна риса - розмаїтість колірної гами й суперформи для великих грудей. Чашки від D до J.

Venus - гарна колекція моделей з ніжною вишивкою й оригінальні по крої боди. Чашки від У до G.

Sport - спортивні бюстгальтери забезпечують необхідний контроль, бездоганну підтримку й максимальний комфорт. Моделі шиються з матеріалів, спеціальний каркас “запам'ятовує” форму тіла. Обсяг від 65 і чашки від У до G.

Страницы: 1 2

Вы прочитали материал по теме: Panache для жінок з обох сторін Атлантики

Выскажи свое мнение, а может и несколько…