admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Прикраси для будинку своїми руками: хендмейд

Такий напрямок сучасного домашнього мистецтва має своя модна назва - хендмейд. Хендмейд - це Прикраси для будинку своїми руками, затишок, створена самостійно за допомогою різних штучок, виробів, власних новаторств у загальному інтер'єрі будинку. Яким образом можна створити для більшого затишку прикраси для будинку своїми руками? Ми запропонуємо вам масу конкретних варіантів, як перетворити ваш інтер'єр. Від вас буде потрібно вкласти в кожний виріб душу, фантазію й деякі вміння.

Квіткові горщики своїми руками

У вас є одноманітні безликі глиняні горщики, які згодом стали зовсім непривабливими? Можна пожвавити їх за допомогою фарбування фарбою з балона або обмотати грубими різнобарвними нитками, тасьмою, бахромою, або розмалювати спеціальними фарбами, а можна красиво з рюшами задрапувати тканиною. Є ще варіанти. На горщики можна наклеїти аплікацію або гарні бусини й покрити всю композицію лаком. прикраси для будинку своїми руками: хендмейд

Диванні подушки своїми руками

Гарні декоративні подушки можна вишивати, не кваплячись, довгими зимовими вечорами. А можна зробити ще простіше, купивши в магазині аплікацію й приклеївши її до тканини за допомогою праски на диванну подушку. Або зробити таку аплікацію на наволочку, що потім можна надягти на потрібну подушку. Можна купити у відділі тканин чотири Тканини різного кольору, що гармоніюють із відтінками в кімнаті й зробити з них чотири різнобарвні диванні подушки для житлового приміщенняприкраси для будинку своїми руками: хендмейд

Фіранки на двері

Їх можна зробити з біжутерії, наприклад, з великих бусин. Для цього вам знадобиться волосінь (можна неї купити в рибальському або господарському відділах) і самі бусини. Намиста надягніть на волосінь, у такий спосіб ви одержите стильну оригінальну фіранку, що стане струменіти, немов літній дощ.

Полки в домашніх умовах

Стильні полички (за допомогою чоловіка, звичайно) можна винайти у вигляді стовбура дерева або якоїсь іншої оригинальной композиції. прикраси для будинку своїми руками: хендмейд Необхідно завжди враховувати, що принцип - чим більше прикрас, тим краще - тут не спрацьовує. Це дурновкусие, як сказали б дизайнери інтер'єра. Прикраси для будинку своїми руками - це ні в якому роді не перенасичене «прикрашення». Зовсім не потрібно в кімнаті на кожній її ділянці й поличках виставляти велика кількість власноручних фігурок, дрібничок і статуеток. Не перевантажуйте стіни фотографіями, картинами, тарілками й килимами. Не потрібно складати в більших кількостях на трельяжі й тумбочки, програвачі й телевізори скатертини, що кидаються в Очі, вишивки й серветки. Користуйтеся принципом - краще менше, так краще. Він вас ніколи не підведе.

Балконні прикраси

Балкон не повинен бути захаращеним. Його потрібно використовувати для приємного перебування на чистому повітрі. Тому найкращою прикрасою для балкона є озеленення його ампельними й кучерявими рослинами. До них можна додавати вазони і ящики із квітами, і тоді ваш Балкон стане гарним і затишним міні-садом.

Вазочки своїми руками

Оригінальні квіткові вази можна зробити своїми руками зі звичайної пляшки. Ще краще, якщо ця пляшка буде незвичайної форми. У такому випадку вам майже нічого не прийде робити. Очистите таку пляшку від етикетки й клеячи, поставте в неї букетик-ікебану із сухих квітів (можна з гелихризума або безсмертника), у завершення покрийте всю композицію золотавою або срібною фарбою з балончика. Фарбу можете взяти будь-яку, що гармоніює по кольорі в кімнаті. Можна після висихання фарби наклеїти на пляшку й у середині кожної квітки стрази або бусини. А можна перед фарбуванням покатати змазану прозорим клеєм пляшку по розсипаному дрібному піску, тоді фактура вашої пляшкової вази стане рельєфної.

Декупаж в інтер'єрі

Журнальний столик або квіткові горщики можна прикрасити в стилі й техніку декупаж. Отже, ви вибираєте підходящий до інтер'єра кімнати малюнок, роздруковуєте його на тонкому папері на кольоровому принтері ( >Малюнок можна підібрати в Інтернеті) і, акуратно малюнок вирізавши, приклеюєте його на поверхню потрібного декорируемого предмета. Дотримуйте правил - поверхня, на яку приклеюєте аплікацію, повинна бути світліше самого малюнка, тому добре було б її спочатку заґрунтувати світлою акриловою фарбою, також клей на малюнок наносите поверху й дуже обережно, не допускаючи утворення складок під ним і пухирців. Як тільки аплікація висохне, покрийте всю поверхню акриловим лаком, тоді картинка на поверхні буде виглядати як інкрустація. У такий спосіб декорувати можна всі, і рамочки для фото, і меблі, і холодильникприкраси для будинку своїми руками: хендмейд

Прикраси для будинку своїми руками робити й створювати завжди задоволення. І адже що ми вам запропонували - усього лише дещиця того, що ви можете зробити самостійно для свого інтер'єра. Існують ще розпис по склу, декоративні ароматичні свічі своїми руками, ліплення виробів із солоного тесту або плетива чудових кашпо й абажурів. Усьому можна навчитися й усе спробувати. Ваш будинок або дача від цього тільки виграють і стануть набагато затишніше.

 Руфіна Угрюмова © Усі права захищені.

Вы прочитали материал по теме: Прикраси для будинку своїми руками: хендмейд

Выскажи свое мнение, а может и несколько…