admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

«Рекомендации», помогающие разрушить брак

article57Існує багато рекомендацій, як зміцнити шлюб, тому ми вирішили «допомогти» тим жінкам, яким здається, що чоловіки їх недооцінюють.

Як відомо, однією з причин руйнування навіть самого міцного шлюбу є пекуча ревнощі. Тому прагніть будь-що-будь розбудити згубні підозри у своєму благовірному. Сподіваємося, у вас знайдеться в будинку кілька глянцевих журналів з красунями, принади яких майстерно створені за допомогою фотошопу. Почніть розглядати фото гламурних дівчат і порівнювати їх з собою. Знайдіть у собі якомога більше недоліків і не забудьте повідомити про це чоловікові. І ще: щоранку, дивлячись у дзеркало, переконуйте себе у власній недосконалості. Чим більше недоліків ви знайдете - тим краще.

Отже, з убивством самооцінки покінчено! Приступайте до щоденних тривалих допитів свого чоловіка на будь-яку тему. Приміром, запитуйте у нього, де він шлявся цілий день, з ким зустрічався, що обговорював і т.п. Не забудьте запитати, з чого це раптом він зізнався вам у коханні і купив квіти. Нехай вас не зупиняють доброзичливі відповіді благовірного, у вас є більш дієвий спосіб: відвертий флірт з його друзями. І не забудьте глибше закопати свою сердечність і доброту: в даній ситуації вони вам ні до чого!

Хитрість і спритність - вельми дієві методи руйнування шлюбу. Тому почніть плести інтриги навіть у дрібницях. Саме час застосувати всю свою фантазію і творчий підхід. А якщо він спробує засумніватися в черговий версії вашої діяльності, не признавайтесь ні під яким приводом. Найкраще благородно промовчати або проігнорувати, нехай помучиться!

Навіщо вам телячі ніжності, поцілунки і інша нісенітниця? Свою позицію потрібно відстоювати жорстко і стояти на своєму до кінця. Навіть якщо ваш чоловік прирівняє вас до ослу, можете вважати це компліментом. Причому проявляти впертість та агресію рекомендується щодня.

У вас є потужна зброя - суперечки з приводу і без. Наприклад, ваш благовірний вирішив купити шпалери синього кольору і не забув випросити вашої ради. Про згоду не може бути й мови, навіть якщо шпалери вам подобаються, причому свою позицію озвучуйте якомога голосніше.

Пам'ятайте і вдень і вночі: пристосовуватися і проявляти терпіння - доля дурнів. Тому скандали у вашому будинку і поза ним повинні стати регулярними, благо, тим знайдеться чимало. Приміром, хорошими причинами для биття посуду може стати перегляд чемпіонату з футболу, рибалка, прихід його друзів і т.д. І не забудьте обов'язково висміяти його неспроможність в ліжку, застосувавши усю свою єхідність.

Можете бути впевнені, що після дотримання хоча б парочки рекомендацій на вашому шлюбі можна буде поставити хрест!

Вы прочитали материал по теме: «Рекомендации», помогающие разрушить брак

Выскажи свое мнение, а может и несколько…