admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Що модно носити на пляжі?

imagesБезумовно, кожна людина з великим нетерпінням чекає на відпустку, коли можна зібрати речі і поїхати до моря, де хотілось би не тільки відпочити, але і побути модником. особливого значення кожна жінка приділяє купальнику, який би підкреслив усі її достоїнства, або навпаки, міг прикрити недоліки фігури. Варто прислухатись до порад модельєрів, які рекомендують носити модні новинки з сучасних колекцій.

Якщо жінка має великі груди, і частіше всього вважає це своїм недоліком, то варто придбати купальник не з еластичної тканини а трохи грубішою, так як груди не повинні "лежати" на животі, а повинні "стояти" і мати гарну підтримку. Нижня частина купальника повинна бути світліша за верх, а парео краще пов'язати на стегнах.

Для тих жінок, які мають маленькі груди варто придбати безліч варіантів, наприклад, бікіні на кісточках, купальник з рюшами, без бретелей, з поперечним малюнком, зі складками. Слід уникати однотонних купальників, так як моделі з різними квітами можуть візуально збільшити розмір грудей. Парео варто зав'язати на грудях великим вузлом.

Жінки, які мають друге підборіддя або мають дуже коротку шию, слід обирати купальники які мають трикутний виріз. Якщо є бажання візуально зробити короткі ноги довшими, то слід обирати купальники з трусами, які на стегнах мають високий виріз.

Якщо вже так склалось, що природа наділила вас пишними формами, то не варто носити купальник в обтягування. Краще взяти на один розмір більше, модель може бути цілісною, а чашки обов'язково повинні бути без кісточок. Треба назавжди забути про бікіні, так як це не ваш варіант. Що стосується малюнка, то краще купувати з вертикальним зображенням, так як він здатен "вкрасти" повноту жінки. Якщо  вас немає бажання привернути до себе увагу, то не купуйте наряд яскравого кольору, а також ті моделі, що мають крупні контрастні малюнки.

Не варто думати про те, що купальник - це дріб'язкова справа, тому що це є помилкою. Вибрати ідеальну модель - це кропітка справа, адже головне - це не модний елемент вбрання, а те, наскільки привабливо і стильно жінка буде в ньому виглядати. Варто сказати про те, що на сьогоднішній день існує досить великий вибір моделей і головне знайти "свою", що виглядати не тільки стильно, красиво і привабливо, але і почувати себе комфортно і практично. Не зайвим буде сказати і про те, що мода сьогодні щедра і на деталі, завдяки яким кожна модель купальника буде мати свою ізюминку.

Вы прочитали материал по теме: Що модно носити на пляжі?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…