admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Що таке аксесуар і яким він може бути?

скачанные файлы (1)Аксесуар - це чимала кількість необхідних дрібничок, без яких не може обійтись ні одна жінка. Аксесуарами прийнято називати рукавички, сумки, капелюшки, шарфики, пояси, біжутерію, парасольки, годинники, та інше. Саме завдяки цим речам жінка може підкреслити свій особливий зовнішній вигляд і стиль.

Сумку слід обирати за сезоном, під фасон одягу, за кольором і, звісно, за своїм зростом. літом слід обирати світлі і яскраві сумки, також різноманітними і привабливими можуть бути пляжні сумку, тому на них слід звернути увагу, щоб і на пляжі виглядати привабливою.  До стильного і святкового вбрання підійде ошатна модель. На вечірку або до театру слід обирати вишукану маленьку сумочку.

Шарф або хустка можуть творити чудеса, так як вони здатні  додати яскравості і свіжості навіть звичайним речам. Такий аксесуар слід обирати того кольору, який до вподоби жінці, і не варто боятись експериментувати, так як можна один і той же шарф носити і зі спортивними футболками, і з вечірнім вбранням. Хустку можна носити замість пояса, пов'язати на шиї, або просто носити на голові, тим самим можна захиститись від вітру та сонця.

Кожен сезон пропонує свої моделі поясів, серед яких можна зустріти вузькі, широкі, сплетені у ланцюжок, зі стразами, з ледь помітними або великими пряжками, шнуруванням моделі, які можна носити поверх джемпера, спідниці, топа, на стегнах або талії. Класичним варіантом слід вважати пояс на талії з натуральної шкіри або тканини. Основне призначення поясу - е підкреслити талію.

Біжутерія - це жіночі прикраси, які можуть бути виготовлені зі штучного каменя, металу, скла. До таких прикрас можна відносяться намиста, сережки, брошки, кліпси. Ще з давніх-давен жінки славились, так би мовити,  намистоманією. Варто сказати про те, що навіть у деяких випадках прикраси з діамантів просто "відпочивають" від популярної сьогодні різноманітної біжутерії.

Слід пам'ятати про те, що не варто перевантажувати себе аксесуарами. Завжди кращим варіантом вважалась помірність, наприклад, можна носити браслет з брошкою або намистом, а кольє варто носити з сережками. На кожному пальці носити кільця теж не варто, тому що жінка буде виглядати як новорічна ялинка.

Аксесуар краще за все інше свідчить про вишуканість і стильність жінки, а також підкреслює її смак. На святковий вечір можна одягнути прикраси з яскравими камінцями, а у будні дні слід одягати прикраси з пластмаси, негранованого скла або металу.

Вы прочитали материал по теме: Що таке аксесуар і яким він може бути?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…