admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Що таке дієта Маримановой?

Що таке дієта Маримановой? ?

Що таке дієта Маримановой?Дієта Маримановой - це одна з улюблених дієт багатьох жінок. Ця дієта була розроблена відомою спортсменкою Катериною Маримановой, що також мала проблеми із зайвою вагою. Її спосіб є досить лояльним. До 12 годин можна їсти все, що хочеться, а от після 12 забороняється вживати мед і цукор. Замість білого цукру Мариманова рекомендує вживати коричневий - він набагато корисніше й смачніше.

Солити їжу можна по смаку, однак щоб уникнути набряків, краще не пересолювати. Для того щоб «розбудити» свій організм, обов'язково снідайте. Сніданок не обов'язково повинен бути занадто ситним. Можна з'їсти бутерброд із сиром і запити його чаєм або кава. Рідина можна пити в необмеженій кількості. Не варто вживати багато фруктів - це може сповільнити ваш обмін речовин. Відмовтеся від голодування й розвантажувальних днів. Виключите алкоголь. Можна вживати лише червоне сухе вино. 

Основних прийомів їжі до дня у вас, не вважаючи перекусів у вигляді овочів і фруктів., повинне бути 3. Намагайтеся вечеряти до 5 годин. Через недельку ваш організм звикне до розміряного розпорядку, і ви відчуєте неймовірну легкість. Помнете, що під час будь-якої дієти, будь-те Дієта Маргарити Корольовій або дієта Доліної, потрібно додатково приймати вітаміни, особливо взимку, адже саме в цієї час людський організм відчуває в них гостру недостачу

Дієта Маримановой 60 дозволяє не підраховувати кількість уживаних калорій. Вона побудована таким чином, що навіть без цього, ваші зайві кілограми будуть просто «танути»!

Вы прочитали материал по теме: Що таке дієта Маримановой?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…