admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Сучасна нова мода на лазерну епіляцію

vidi-lazernoyi-eplyacyi_106Жінки завжди прагнули бути красивими, неперевершеними і привабливими, і це їм вдається у будь-який час. Сучасні технології не стоять на місці, вони розвиваються з шаленою швидкістю, тому у наш час є косметичні салони і медичні центри, які надають нашим жінкам ряд послуг, завдяки яким вона може стати ще привабливішою.

Відносно недавно з'явився новий метод епіляції - лазерний, принип якого полягає на вплив джерела росту волосся, тобто волосяних цибулин за допомогою спеціального сучасного обладнання, за допомогою якого можн раз і назавжди позбутись небажаного волосся на тілі. Як правило, роблять лазерну епіляію в області бікіні, на ногах, руках, обиччі.

Вже після першої процедури можна побачити відсутність врослого волосся, зникненя характерного подразнення і почервоніння шкіри (що буває у разі гоління), також значно зменшується наявність чорних крапок, що зазвчай бувають після гоління. Окрім того, на відсотків 20-40 видаляються волоссяні фолікули, що перебувають в активній фазі росту, в той момент коли проводиться процедура лазерної епіляції. Шкіра стає оксамитовою, гладенькою на тих ділянках шкіри, де робили дану процедуру.

Протипоказанням до даної процедури може бути:

- цукровий діабет,

- різні онкологічні захворювання,

- вагітність (на зважаючи на термін - від початку і до кінця),

- хвороби шкіри, що знаходяться у стадії загострення, тобто псоріаз, герпес, екзема.

Не зайвим буде сказати про те, що не може видалятись сиве, пушкове або світле волосся. У більшості випадків лікарі намагаються оминати ділянки шкіри, на яких присутні родимі плями, хоча вони не є протипоказанням. Також не рекомендується епілювати варикозні ділянки, якщо в цьому не має важливої потреби.

За два тижні до того, як ви вирішили робити процедуру не можна засмагати на сонці, і також 2 тижні після процедури. На протязі 14 днів не можна і не треба висмиктувати волосся на тих ділянках тіла, що хочеться епілювати лазером. Не варто протирати шкіру засобами, що містять спирт за три дні до процедури. Категорично забороняється робити лазерну епіляцію у тому випадку, якщо пацієнт за два тижні до того приймав антибіотики тетрациклінового ряду. Перед самою процедурою необхідно ретельно поголити ділянку шкіри, на якій і буде проводитись процедура.

Зважаючи на індивідуальність і особливості кожної людини окремо, кількість процедур може бути від 4-х до 8-ми. Інтервал між першою і другою процедурою становить один місяць, між другою і третьою - 1,5, а далі збільшується на два тижні.

Вы прочитали материал по теме: Сучасна нова мода на лазерну епіляцію

Выскажи свое мнение, а может и несколько…