admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Тиждень моди в Лондоні осінь-зима 2014/2015. Частина ІІ

139300627412015

В попередній статті шанувальниці високої моди мали можливість ознайомитися із тижнем моди в Лондоні. Особливість цієї події полягає в тому, що вона не дивлячись на свої колекції завжди має великий вплив на формування головних модний тенденцій в новому сезоні. Цього разу колекції не стали виключення, вони вразили своєю оригінальністю та індивідуальним підходом.

Минулого разу ми розглянули відомий британський бренд Topshop Unique, який радує людей своїм одягом з далекого 1964 року. Бренд, як і завжди, був на висоті, публіка нову колекцію сприйняла на ура. Сьогодні прийшла черга розглянути ще декілька колекцій, які були представлені на тижні моди в Лондоні.

David Koma

Модний та молодий британський дизайнер David Koma представив перед лондонською публікою досить цікаву колекцію. Цей бренд має чималу кількість прихильниць серед знаменитостей: Ріанна, Леді Гага, Бейонсе, Меган Фокс, Наталія Водянова та багато інших. Виникає питання, чим його колекції приваблюють публіку? Загальною тенденцією всіх його колекцій з впевненістю можна назвати футуризм. Іноді виникає враження, що речі від цього британського бренду прийшли до нас з фантастичних фільмів або з майбутнього. В цьому сезоні нічого не змінилося. За основу всієї колекції було взято строгі матеріали – шкіра та трикотаж. Основні кольори колекції – сірий, синій та класичні білий та чорний. Головні моменти колекції – гофровані спідниці, ботфорти з відкритим носом та аналогічного фасону ботильйони, чіткі геометричні форми вирізів на сукнях, напівпрозорі сукні та плащі, які були декоровані шкіряним мереживом. Строгі, прямі, чіткі лінії – саме на це зробив акцент модельєр в цьому сезоні.

Erdem

Пропонуємо вам ще одну прекрасну колекцією від бренду Erdem. Цей будинок моди з’явився не так давно –  в 2005 році. За це цей час бренд отримав чимало нагород, а головне, він полюбився публіці. Дизайнер Ердем Мораліоглу завжди в своїх колекціях робить акцент на тканинах. Цікаво, але дизайнер завжди придумує кожну тканину самостійно, починаючи від фактури та закінчуючи принтами. При цьому він придумує  візерунки, малюнки та вишивки. Його нова колекція – це справжній шедевр мистецтва, наряди нагадують вітражі, які були виконані справжніми експресіоністами. В колекції представлено велика кількість мережива, аплікацій з напівкоштовних каменів, оксамитових вставок на найтоншому сітці та іншого.

Вы прочитали материал по теме: Тиждень моди в Лондоні осінь-зима 2014/2015. Частина ІІ

Выскажи свое мнение, а может и несколько…