admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Трендові аксесуари осінь-зима 2014-2015

Необхідно зауважити, що модні аксесуари осінь-зима 2014-2015 створювалися для того, щоб кожна модниця отримала можливість повною мірою відобразити свій внутрішній стан, адже індивідуальність ніколи не вийдезі моди. Так, які ж аксесуари пропонують своїм прихильницям імениті дизайнери? Які рукавички, шарфи, прикраси, ремені зайняли чільні місця в модному змаганні?

Модні рукавички осінь-зима 2014-2015

дамский-до-короткиеБільшість дизайнерів зійшлися в думці, що без рукавичок повноцінний зимовий образ буде неможливий. В результаті цього нашій увазі постали замшеві, шкіряні, текстильні рукавички як подовжених, так і класичних розмірів. У новому холодному сезоні осінь-зима 2014-2015 і раніше простежується мода на «байкерську» атрибутику, зокрема на рукавички з вирізаними пальцями, блискавками, декоративними кнопками і т.д. Нарівні з цим, шаленою популярністю стали користуватися довгі моделі до ліктів і навіть вище, які запропонували носити Altuzarra, Chanel, Lanvin, Rick Owens. Справжньою родзинкою модних показів стали рукавички, прикрашені камінням та іншими блискучими декоративними елементами, як в колекціях Rochas, Dolce and Gabbana.

дамский-дом-длинные

Модні шарфи осінь-зима 2014-2015

У цьому сезоні досить популярними будуть усы шийні аксесуари, які є не тільки додатковим захистом від холоду,дамский-дом-палантины але і важливою частиною довершеного образу. У новому сезоні вражає величезний вибір фактур модних шарфів осінь-зима 2014-2015. Це і практична бавовна, і в'язане полотно, і ніжний шовк і навіть ворсисте хутро. За допомогою вміло підібраного шарфика можна перетворити навіть саму просту сукню в чудовий, стильний наряд. Підкорили своєю різноманітністю і види модних шарфів.

дамский-дом-мех

Крім хутряних виробів, будуть в тренді і трикотажні палантини, шарфики-косинки, довгі в'язані моделі і навіть по-літньому легкі шифонові варіанти. Вражає вибором і кольорова гамма шийних аксесуарів. Цього сезону модні шарфи можуть як різко контрастувати з образом, так і повністю гармоніювати з ним.

Вы прочитали материал по теме: Трендові аксесуари осінь-зима 2014-2015

Выскажи свое мнение, а может и несколько…