admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Вибір туші для вій

Всі дівчатка, після досягнення 12 років і старше, починають користуватися косметикою. Так гормональний вибух грає з ними злий жарт, адже бажання фарбуватися і елементарні знання про косметичні засоби сильно різняться. Це незнання призводить до раннього старіння шкіри, бляклості губ і випадання вій. Про останніх і піде мова. Вії - це головна зброя спокуси. Один помах розкішними віями і весь світ біля жіночих ніг. Щоб доягнути такого ефекту, необхідно правильно підібрати туш для вій.

3-eyelashes-mascara

Різновиди туші та їх вибір

Не всі красуні можуть похвалитися густими і довгими віями. Однак ті, хто володіють шикарними волосками на очах, теж повинні робити нелегкий вибір при покупці туші. Головне - уважно вивчити будову війкового покриву і вірно зорієнтуватися в покупці косметичного засобу.

Туш необхідно вибирати в залежності від свого типу вій. Якщо у вас:

1) короткі і рідкі вії - потрібна туш одночасно з ефектом об'єму і подовження;

2) короткі та густі – подовжуюча туш з ефектом підкручування;

3) короткі та густі вії з тенденцією до випадання - лікувальна подовжуюча туш ( продається в аптеках);

4) довгі і рідкі - об'ємна туш з мікроволокнами;

5) довгі і густі - будь-яка звичайна туш без ефектів.

Є ще один тип війкового покриву і він досить рідкісний. Вії ростуть у два ряди на нижньому і на верхньому повіках. Це генетичне захворювання називається - дістіхіаз. Однак, володарки такої недуги не скаржаться, а пишаються цим.

Наслідки використання туші для вій

З часом жінки та дівчата, підфарбовуючі вії, починають помічати, що кінчики волосків світлішають. І після видалення з лиця косметики, здається, ніби вій зовсім немає. Це обумовлюється наявністю в туші шкідливих компонентів, така косметика не повинна мати місце в косметичці.

Всім відомо, що навіть брендова і якісна косметика підробляється, тому визначити з точністю склад фарби неможливо. Тому краще знайти будь-який мережевий магазин косметики і там придбати недорогу туш.

Лікування пошкоджених вій

Пошкоджені вії самі не відновлюються і, до нещастя, такий процес незворотній. Але його можна уповільнити, а незабаром і вилікувати за допомогою спеціалізованих тушею. Такі продаються у великих аптечних пунктах і коштують дорожче косметичних фарб. Плюс в тому, що їх вистачає на довгий час - від півроку і більше. Термін придатності в основному становить 4-5 років. Мінус - дану лікувальну туш потрібно використовувати як мінімум пару місяців і необхідно щовечора наносити її на вії. Ефект від такого нанесення буде помітним: кінчики вій придбають звичний темний колір, довжина і густота збільшаться на 60-70 відсотків, товщина волосків стане більше.

Використавши цей вид відновлення вій, ви забудете про тушах з підкручують пензликами і подовжуючими волокнами. Очі будуть обрамлені пухнастим полотном, що не вимагає накладки величезного шару косметики для додання природності.

Вы прочитали материал по теме: Вибір туші для вій

Выскажи свое мнение, а может и несколько…