admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Вівсяна дієта

Дієти на основі вівсяної каші вважається однією з найбільш результативних. Звичайно, дієтологи постійно твердять про шкоду монодієт для здоров'я організму, але ми вважаємо, що як короткострокові дієти на основі вівса просто ідеальні. Саме на цій дієті ви зможете очистити свій організм від шлаків, поліпшити стан шкіри, а також скинути зайву вагу, яка заважає жити повноцінним життям.

ovsyanaya-dieta

Ось їх варіанти.

Варіант 1

Увечері чотири ложки вівса залийте кип'яченою водою і залиште настоюватися до ранку. Вранці його потрібно варити протягом години на повільному вогні. Випивши, вам не рекомендується приймати яку-небудь їжу протягом 5 годин, що б овес повністю засвоївся. Через п'ять годин ви можете поїсти звичайні продукти, крім мучного і солодкого, в яких міститься величезна кількість вуглеводів. Але ввечері наїдатися все ж не слід, що б шлунок не розтягувався і не вимагав більше їжі, ніж зазвичай.

Варіант 2

Другий варіант вівсяної дієти ще простіше у виконанні, ніж перший. Весь день слід вживати виключно вівсяну кашу, в проміжках між прийомами їжі можна вживати фруктові легкі «перекушуваннями». Рідини слід пити багато, але не відразу після трапези, що б знову ж таки, не розтягувати стінки шлунка. Слід знати, що в вівсяну кашу не можна додавати ні сіль, ні цукор, ні масло, щоб не зіпсувати результат, якого ми так довго добиваємося. Але все це можна замінити використовуючи покупні замінники їжі, в яких міститися всі вітаміни, необхідні людині.

Вівсяна дієта зазвичай триває один або два тижні, і не дивлячись на короткий термін ви можете скинути досить велику кількість кілограмів. Якщо ви зважитеся продовжити вівсяну дієту до чотирьох тижнів, то вам слід збагатити її нежирними кефіром і молоком, ягодами, фруктами, насінням і горіхами в невеликій кількості, також не варто забувати і про овочі, які теж безсумнівно потрібні нашому організму.

Вы прочитали материал по теме: Вівсяна дієта

Выскажи свое мнение, а может и несколько…