admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Як часто чоловіка думають про секс?

11 липня 2014 | "Усе про секс"

Як часто чоловіка думають про секс?Виявляється, що насправді основне розходження укладене в задоволеності. Гленн Уилсон висловлює припущення, що в чоловіків фантазії мають місце, коли їхній половий потяг задовольняється не повністю, тоді як жінки, очевидно, частіше віддаються фантазіям, коли їхнє сексуальне життя протікає благополучно. Чоловічі сексуальні фантазії можуть бути згруповані по передбачуваних різновидах. Чоловіків особливо збуджують:

* Жінки, що знаходять їх непереборними.* Покірні жінки.* Владні жінки.* Жінки в гаремі.* Лесбійське життя втрьох.* Незнайомка, що пропонує зайнятися сексом і не задає при цьому питань.* Жінка, що пропонує зайнятися оральним сексом.* Жінка, що бажає сидіти на особі чоловіка.* Жінка у відвертій нижній білизні.* Большегрудая Мисс Всесвіт, що пропонує зайнятися сексом.* Жінка старшого віку а-ля миссис Робинсон, що пропонує зайнятися сексом.* ексгибиционистка а-ля Шерон Стоун, що дозволяє чоловікам заглядати собі під спідницю. * Начальниця а-ля Деми Мур, що вимагає сексуальних послуг від підлеглих.* Упоительная секретарка, що пропонує зайнятися сексом у неї під столом. І так далі.

Зверніть увагу, що в типових чоловічих сексуальних фантазіях не зустрічається жінка, що клянеться у вічній і нероздільній любові, скріпленої неослабними узами шлюбного сполучника. Еротичні мрії чоловіків частіше звичайного обертаються навколо сили, влади й власного «я». Відповідно в наявності конфлікт між сексуальним початком і культурними нормами суспільства, у якому перебувають чоловіки, і це може привести до стресів і напруги в інтимні відносинах

Як часто чоловіка думають про секс?Зрозуміло, ні той, ні іншу підлогу не можуть «вибирати» ті фантазії, які їх більше збуджують, і за тисячі років ці характерні риси сексуального домінування зробилися генетичним рисами чоловіків. Те, що суспільство сьогодні має потребу в менш — а не більше — агресивної чоловічої сексуальності, не так легко вкоренити в нашій свідомості. На якімсь рівні обидві підлоги повинні навчитися приймати речі такими, які вони є, і бачити в чоловічій сексуальності систему, що вимагає використання в її власних границях!

<

Вы прочитали материал по теме: Як часто чоловіка думають про секс?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…