admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Як колір впливає на людину

19На протязі усього нашого життя нас супроводжує колір. Варто сказати про те, що навіть в утробі матері дитина перебуває у червоно-рожевому свіченні. Сьогодні колір може викликати різноманітні почуття і відчуття, може притягнути гарні і важливі обставини у нашому житті, а також придати бадьорості і впевненості.

Достатньо багато про що може розповісти колір одягу, в який одягнена людина. Досить часто словосполучення "сіра мишка" максимально точно характеризує скромну, але не дуже цікаву людину. Це пов'язано з тим, що сірий колір викликає асоціацію буденності і втоми. Одягнувши сіру одежу, людина налаштовується на не дуже цікаву, але спокійну розмову, при цьому натхнення може кудись різко згаснути. Якщо в образ додати синього кольору, то від цього образ стане менш негативним. Підсвідомо синій колір викликає вірність традиціям і консерватизм.

Якщо скомбінувати яскраво-жовтий і яскраво-синій кольори, то можна домогтися зовсім іншого ефекту, ніж із сірим кольором. Як запевняють психологи, любов до таких відтінків в деяких випадках можна розцінювати як схильність до психіатричних захворювань. Варто сказати про те, що у синьо-жовтих відтінках люди бачать непередбачуваність, творчу жилку і спонтанність. Може е і є правдою, тому що часто божевілля і творчість стоять надто близько одна до одної. Що стосується одягу, то в цих відтінках вам навряд чи захочеться вірити співрозмовнику, скоріше людина буде ставитись с обережністю. Враження у кожного свої, іноді досить непередбачувані.

Оптимістичним можна назвати союз кольорів помаранчевого і жовтого. Ці два кольори визнані позитивними і квітами радості. Ця гамма кольорів спонукає співрозмовника до того, щоб він посміхнувся, а також говорить про те, що відносини можуть бути довірливими. Два теплих кольору дозволяють бути радісним та світлим, з цими емоціями так і хочеться спотикатись кожного дня. Посилять цей ефект кольори бузку та яскраво-салатного.

На пристрасну палітру червоно-чорних кольорів зверне увагу будь-яка людина. Червоний колір - це колір небезпеки, тому з першого разу сподіватись на довіру не треба. Антуражності образу додає поєднання з чорним, тому не дивуйтесь, що ваш співрозмовник буде чекати від вас чогось неординарного. Сам по собі чорний колір - це колір загадковості і трагічності, але все більш його визнають класикою, стосовно одягу. Доповнить образ срібна прикраса, або аксесуар контрастного кольору.

Вы прочитали материал по теме: Як колір впливає на людину

Выскажи свое мнение, а может и несколько…