admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Як називається шарф на голову і як правильно його носити?

sharf-truba-yak-yogo-zvyazati-svoyimi-rukami-pravilno-nositi-foto-vdeo_555Як тільки на вулиці стає холодно, так одразу можна помітити жінок і дівчат, які одягають такий модний аксесуар, як шарф. На сьогодняшній день його можна носити на голові замість шапки.

Шарф-снуд іншими словами називають хомутом і має він вигляд довгої вовняної стрічки, що не має кінця краю. Варто сказати про те, що ця модель досить зручна у використанні і з її допомогою можна створити будь-який образ, який носити можна і в повсякденному житті, і в романтичному вечірньому стилі.

Ідея такого аксесуару не є новомодним відкриттям, так як носили його ще у 40-х роках 20-го століття, але тоді снуд був відомий як сітка для волосся. На перший погляд, нова модель мало що має спільного з цією прикрасою, але схожість є і також мало назву снуд. У 80-ті роки досить популярною була шапка-труба, що і стала прародителькою сучасного модного аксесуару, який так люблять сучасні жінки.

Не зайвим буде сказати про те, що сучасні дизайнери не стояли в стороні, а підхопили цю ідею і втілили її у життя. Першими представили свою колекцію Missoni i Burberry. Згодом такі шарфи стали з'являтись у більш демократичних брендів, наприкад, GAP i ASOS. На сьогоднішній день модельєри не зупиняються у своїх відкриттях і створюють різні варіанти снудів і рекомендують їх одягати у самих різноманітних варіантах. Комбінувати їх можна і з літнім одягом, і з осінньою і зимовою одежею, і у всіх випадках жінка буде мати неперевершений вигляд.

Снуд має простий і унікальний крой, що дає змогу самостійно сшити або зв'язати шарф і він знайде своє місце у шафі багатьох жінок. Такий аксесуар здатен привернути до себе увагу і при цьому буде гармонійно дивитись на кожній представниці прекрасної половини людства, не зважаючи на її вік і статус.

Класична модель снуду представляє собою широкий довгий круг, який можна драпірувати як завгодно. Сьогодні їх купити можна різного кольору  розміру, при цьому тканина може бути самою різноманітною. Вибирати модель необхідно зважаючи на пору року і на те, з чим його хотілось би носити. Зігріють зимою в'язані об'ємні моделі, а от доповнити літній романтичний образ допоможе снуд з легкої тканини, наприклад, шовку.

Щоб правильно обрати колір аксесуару, необхідно керуватись загальними правилами поєднання кольорів в одежі. Наприклад, можна купити шарф, який буде гармонувати з кольором пальто. Насправді, носити його можна з будь чим і комбінувати у різних варіантах, головне, щоб відображення у дзеркалі подобалось самій дівчині.

Вы прочитали материал по теме: Як називається шарф на голову і як правильно його носити?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…