admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Як підібрати квіти до 8 березня

На жіночий день звично дарувати квіти. Питанням який самий букет подарувати задаються усі. І хлопці, і дівчата, підбираючи подарунок подругам та мамі. Шукаючи легких шляхів, можна вибрати будь-які квіти і сміливо вручити та якщо ви шукаєте щось особливе, ми пропонуємо вам підібрати квіти відповідно до характеру.

ddc6a3272036

Не даремно кажуть, що отримуючи квіти, жінка розквітає на очах. Купуючи букет на свято, ви можете бути впевнені, що такий подарунок оцінять усі.

Орхідеї

4ff68620b4c84c7_main_foto460

Вчені стверджують, що орхідеї люблять незвичайні та складні дівчата. Жінки, яких привертають орхідеї, не часто звертають увагу на прості радощі життя (веселку, сонце, посмішку). А навпаки люблять поговорити про щось високе, бути оригінальними, вередувати.

Лілії

8937

Саме королеви вибирають лілії своїми улюбленими квітами. Такі дами чарівні, енергійні, вміють підтримати бесіду та вигідно підкреслити свої найкращі сторони. Проте і вони мають недолік – бувають надто самовпевненими. Така гордість призводить до того, що королеви намагаються роздати поради кожному зустрічному. Ну і характер.

Тюльпани

1091_big

Тюльпани схильні привертати увагу харизматичних та гнучких натур, які вміють знаходити підхід до кожного. Яким б відкритими не здавались ці панянки, насправді вони – загадки. Нічого зайвого про себе вони не скажуть та будуть тримати вас на відстані. А ще вони схильні бути самодостатніми. Будучи наодинці вони не обтяжуються, а навпаки – насолоджуються. Намагаються все робити самостійно, не поспішають обтяжувати когось своїми проблемами.

Гербери

gerber_assorti_copy__

На перший погляд прихильниці гербер здаються серйозними, замкнутими. Але це тільки фасад. За мурами неприступності ховаються добрі і лагідні натури, що прагнуть досконалості в кожній дрібниці. Такі жінки люблять читати, вишивати, писати вірші та малювати. Творчість становить більшу частину їхнього життя.

Іриси

6993b481afd7324902375b472fd69abb

Шанувальниці ірису, як правило, це сильні, самостійні, енергійні дівчата, але… вони самотні. В них можуть бути друзі та сім'я, проте навіть серед натовпу вони почуваються самотньо. Любительки ірисів завжди зациклені на собі.

Троянди

image_562812122000298652103

Про жінок, які вибирають троянди, можна сказати – сама жіночність. Такі панянки люблять себе, тому з легкістю можуть дарувати любов оточуючим. Попри це вони залишаються владними, амбіціозними та практичними. А якщо така жінка чогось бажає – то готова на все. Зазвичай вони розбираються в людях та схильні до ризику.

Нарциси

x_cfb0681d

Такі жінки не рідко виявляються егоїстичними. Проте це ніяк не заважає їм бути чудовими представницями «слабкої» статі. Любительки нарцисів ніжні, уточнені, мрійливі та в міру примхливі. Вони ніколи не забувають прос свою родину та саморозвиток.

Вы прочитали материал по теме: Як підібрати квіти до 8 березня

Выскажи свое мнение, а может и несколько…