admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Як правильно наносити гель лак у домашніх умовах

спа-маникюрШирокою популярністю користуються гель лаки серед сучасних модниць, які слідкують за новинками і завжди хочуть бути модними і красивими, а також мріють про доглянуті нігті. За останні декілька років гібрид гель лаку - це одна з кращих розробок індустрії краси. Варто сказати, що не всі жінки мають змогу регулярно ходити до салону краси, щоб покрити нігті сучасним лаком.

Не секрет, що матеріали для такого манікюру не дешеві, тому багато дівчат намагаються повторити процедуру самостійно в домашніх умовах. Для цього потрібно:

- Підготувати нігті, тобто вирівняти їх поверхню до ідеального стану, особливу увагу варто звернути на краї нігтів.

- Зняти верхній блискучий кератиновий шар нігтів. Для цієї процедури варто застосувати спеціальну пилочку або баф, яка має абразивність 120/240, при цьому знімати треба лише верхній шар  більше нігтів торкатися не можна.

- Після цього варто нанести спеціальний засіб для дезінфекції і дегітратації, що забезпечує міцному кріпленню нігтя з базою.

- Наступним кроком є покриття нігтя безкислотним праймером.

- Далі наступає один із відповідальніших моментів - це нанесення базового покриття. Саме від його якості залежить наскільки довго і надійно лак буде триматись на нігтях. Покривати нігті варто тонким шаром, потім треба потримати нігті під УФ лампою на протязі двох хвилин (якщо потужність лампи 35 Ватт) або чотири хвилини (якщо потужність лампи 18 Ватт).

- Передостанній етап - це безпосередньо нанесення гель лаку. Якщо лак темного кольору, то його рекомендують наносити у три шари тонкого шару, так як при нанесені товстого  ару він може розтектися і мати не привабливий вигляд. Після кожного шару лаку треба дати можливість висохнути нігтям у лампі.

- Після того як лак нанесли і він повністю просох, варто нанести фінішний гель, процедура нанесення така ж, як і базового шару. Якщо такий гель липкий, то варто зняти липкий шар засобом для зняття лаку без ацетону, або спеціальним засобом.

- Для того щоб зняти гель лак знадобиться спеціальний засіб - remover. Варто його нанести на ватний диск, накласти на нігті і обгорнути їх фольгою, який необхідно зняти через хвилин 15-20 і лак самостійно буде відшаровуватись. Залишки лаку можна прибрати за допомогою спеціальної апельсинової палички, або ж серветки, що не містить ворсу.

Варто звернути увагу на те, що перед тим, як почати покривати нігті гель лаком не варто користуватись масами, кремами та іншими косметичними засобами, що зволожують шкіру.

Вы прочитали материал по теме: Як правильно наносити гель лак у домашніх умовах

Выскажи свое мнение, а может и несколько…