admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Як правильно обрати аромат для жінки?

yak-vibrati-parfumi-300x200

Не можливо говорити без захвату про аромати парфумів, якими сьогодні користується прекрасна половина людства. Деякі вчені вважають, що кожен аромат наповнений своїм ореолом, який здатний вплинути на долю, тим паче, якщо він співпаде з зовнішнім виглядом конкретної жінки. Тим самим аромат здатний перевтілити жінку в фантастично прекрасне створіння.

Більшість жінок задають собі питання – як правильно обрати парфум, щоб він ідеально підходив кожній із них? Дехто поспішає за модою і купує те, що вона рекламує, або купує новинки, які зовсім не підходять жінці. В цьому випадку треба розуміти, що вибирати потрібно аромат, який точно передасть емоції і настрій, який завжди супроводжує жінку завжди і всюди по життю.

Одним із важливих правил при купівлі аромату являється «дегустація» в першій половині дня, тому що саме в цей період часу найгостріше відчутний нюх кожної людини. Варто також сказати, що не треба купувати і вибирати парфум у критичні дні, так як тіло змінює свій запах. В такому випадку через кілька днів ви будете розчаровані ароматом, після чого парфум буде стояти на поличці. Важливо розуміти і той факт, що правильно вибраний аромат сприяє підвищенню чутливості, може звести з розуму коханого чоловіка і буде сприяти підвищенню гарного настрою і пізнанню свого внутрішнього «Я».

Щоб правильно обрати аромат, необхідно перенюхати достатньо велику кількість тестерів, а щоб запахи не перебивали один одного, необхідно мати під рукою натуральні кавові зерна, так як вони здатні оновити функції нюху. Також не варто купувати  одразу, треба зачекати декілька днів, відчути запах упродовж дня і на наступний день повернутись за покупкою. Рекомендується наносити парфум на руку, щоб відчути справжній аромат. На протязі доби повинен бути присутнім цей запах, щоб відчути запах і побачити реакцію на нього. Якщо це «не ваш» аромат, то можливі прояви головного болю, сонливість.

Не менш важливо спитати поради колег по роботі, коханого, друзів, так як ці люди достатньо багато часу проводять разом з вами тому на протязі довгого часу відчувають ваш запах. Варто сказати, що неприємний і неправильний запах може зруйнувати стосунки, і на це треба звертати увагу.

На протязі багатьох років спеціалісти помічали той факт, якщо жінка використовую «правильний» аромат, який підходить їй, то вона завжди знаходиться у хорошому настрої, вона кохає і кохана, у неї є вірні друзі і знайомі, що важливо у наш час. То ж чи треба нехтувати часом на вибір правильного аромату?

Вы прочитали материал по теме: Як правильно обрати аромат для жінки?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…