admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Як правильно вибирати косметику?

Багато жінок говорять, що шукати ідеально підходящу косметику можна мало не все життя. Всі ми різні, і кожній з нас потрібен особливий догляд, тому вибір косметики для обличчя і тіла - дуже важливий момент. Один і той ж засіб може прикрасити одну жінку і серйозно зіпсувати шкіру іншою, і залежить це не тільки від суми, викладеної за тюбик, а від індивідуальних особливостей шкіри.

cd20bba6a74a9fd4da4e22c888d0ec71

Хоча від суми теж багато що залежить. На косметиці економити не можна, особливо якщо ви користуєтеся єю часто і у великих кількостях. Ніколи не купуйте косметику невідомих фірм або грубі підробки під відомі марки. Зрозуміло, що від підробок не застрахований ніхто, але все ж ризик купити малозрозумілу субстанцію в коробочці з відомою назвою сильно зростає в міру віддалення від спеціалізованих магазинів. Ви можете, звичайно, довіряти людям, але чомусь натуральна французька косметика не має властивість перебувати на лотках в переході. Ну не водиться вона там, щось їй не подобається.

Уважно читайте етикетки. Якщо написано по-італійськи і не дан переклад - краще не купувати. Одним з обов'язкових умов поставок товарів до Росії та України є інструкція російською (українською). Якщо такої інструкції немає - контрафакт або зварена в місцевому підвальчику підробка. І те, й інше довіри не викликає. Якщо ж на етикетці є російський текст, прочитайте, наскільки підходить ця косметика для вашого типу шкіри, чи не містить вона компонентів, здатних викликати у вас алергічну реакцію.

Вибираючи декоративну косметику, дотримуйтеся того ж правила, що і при нанесенні макіяжу: денну косметику вибирайте при сонячному світлі, вечірню - при штучному освітленні. Здавалося б, невеликий нюанс, а має велику важливість.

Якщо на румянах або, скажімо, лаку для нігтів можна при великому бажанні заощадити без особливого ризику для здоров'я, ніколи не варто намагатися економити на косметиці, яка наноситься на область навколо очей! Шкіра там сама тонка і чутлива. Особливо уважно вибирайте креми і тіні.

Вы прочитали материал по теме: Як правильно вибирати косметику?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…