admixerML.singleRequest(); });
Макияж > Класичний жіночий макіяж

Який вигляд має бути у дитячої кімнати?

obrobka-dytyachoyi-kimnatyДитяча кімната - це, безумовно, те місце, де дитина проводить досить багато часу. Більшість спеціалістів стверджують, що обстановка в цілому впливає на формування і розвиток особистості дитини, а також становлення його характеру. При облаштуванні кімнати для дитини варто пам'ятати і про те, що слід враховувати, що даний період - це період пізнання навколишньої реальності.

В першу чергу слід пам'ятати те, що предмети інтер'єру у дитячій кімнаті не повинні бути дорогими. Обирати їх необхідно по такому принципу, щоб вони були екологічно чистими, зручними, практичними і функціональними. Меблями не слід перенавантажувати кімнату, так як в ній повинно бути просторо і комфортно, щоб діти моли рухатись і грати.

Кімната для дітей має бути світлою і теплою, окрім того вона повинна добре провітрюватись. Як правило, інтер'єр повинен бути веселим, кольоровим, а атмосфера повинна бути сприятливою. Фахівці рекомендують у дитячій кімнаті встановити велике дзеркало для того щоб дитина мала змогу бачити своє відображення. Як стверджують психологи, е допоможе йому розвивати правильне уявлення про себе.

За допомогою окремих предметів меблів і декору є можливість розмежувати простір для дитячої кімнати. Наприклад, дитяче ліжко - це місце для відпочинку та сну, письмовий стіл - це робоча зона школяра, а спортивний куточок - це свого роду майданчик для фізичного розвитку і ігор. Ці різні куточки також можна відокремити шпалерами, тематичними елементами, або цікавими світильниками.

В першу чергу при облаштуванні дитячої кімнати слід думати про безпеку малюка. Для цього необхідно електророзетки встановити зі спеціальними заглушками. Шафи, стіл, ліжко та інші предмети меблів мають бути з загостреними кутами. Варто пам'ятати і про те, що меблі для дитячої кімнати можуть мати безліч декоративних речей, тому слід обирати їх по мінімуму, так як дитина може щось відламати і проковтнути.

Що стосується ліжка, то його слід обирати більш серйозно. В першу чергу на ліжку повинні бути захисні бортики достатньої висоти, щоб малюк не випав.  Матрац краще всього вибрати ортопедичний, якщо дитині до трьох років, то підійде середньої жорсткості, а в разі якщо дитина старше віком, то можна купувати м'який матрац або середньої жорсткості.

Також увагу треба звернути і на двері. Краще вбрати таку модель, яку можна було б відкривати ключем з обох боків, на той випадок, якщо дитина ненароком закриє двері зсередини.

Вы прочитали материал по теме: Який вигляд має бути у дитячої кімнати?

Выскажи свое мнение, а может и несколько…